EFEKT ZEGARKA ! (nie timecode)
Cześć, szukam efektu który pomoże mi zrobić zegarek w filmie. ( Nie chce timecode od sony ) Generalnie chodzi o to abym mógł dostosować prędkośc wyświetlania cyfr czyli co ile sekund mają się zmieniać, dostosować kolor i czcionkę. Jest taki efekt gdzieś do pobrania czy musze się męczyć "Insert text media" ? Powiem jeszcze że film trwa około 10 minut i potrzebuje zrobić te cyfry które będą symbolizować lata. (od 1728 do 2013) Więc dość dużo tego jest.
Odpowiedz
Lata możesz bardzo ładnie zrobić umiejętnie korzystając z credit scrolls

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
o no w sumie to nie jest zły pomysł :O Nie wpadłem na to wcześniej xd Dzięki
Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi, nie rozumiem też posta efixa i tego co chce przez to powiedzieć.
Ale może to pomoże:

[Obrazek: YqiGQjQ.png]
Odpowiedz
Zrozumiałem, że kolega chce pokazać upływ czasu w postaci zmieniającego się akurat w tym wypadku licznika lat, bez babrania się we wstawianiu n-eventów.
To akurat do tego najproście jest zrobić listę choćby w Excelu, skopiować ją do Credit Roll i wybrać odpowiednie ustawienia.

Odpowiedz
Ja tam zawsze robię bo swojemu jako bitmapę i importuję.
Odpowiedz
Ale zwróciłeś uwagę, że tu musiałbyś zrobić 285 bitmap? I ogólnie chodzi o tym nie robić pojedynczych eventów?

Odpowiedz
zamiast bitmap, można by użyć choćby wbudowanej tytularki. Jednak chcą osiągnąć efekt, o którym pisał autor tematu, najlepszym (najtańszym) rozwiązaniem będzie użycie Credit Roll - jak radzi efix.

Dziwi mnie tylko, że Bunch tego nie rozumie... Albo przeczytał "po łebkach"... albo sam nie wiem...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości