Problem ze wczytaniem projektu .veg
Witam mam taki problem, że jak chce wczytac projekt .veg wyskakuje taki error:
Some streams in the media file could not be opened.
Detale:
A nested project source media file was not found (C:\"ble ble ble"\film.veg)

A więc szczegóły mojego problemu:
- Sony vegas pro 12
- Nie usuwałem ani nie zmieniałem nazwy jakiego kolwiek pliku
- Wszytkie pliki są w folderach takich jak zawsze, nie przenosilem ich nigdzie
- Po wczytaniu projektu jest caly pocięty film tak jak ma byc, ze wszystkimi efektamu i wszystkie szczegóły prócz obrazu i dźwięku
- Film trwa około 7 minut
- Wyświetlają się też napisy ktore były w filmie
- Jeszcze ze 2 dni temu wszystko było ok.

Prosiłbym o szybką pomoc co robic w tym przypadku. Dzięki
Odpowiedz
niektóre pliki użyte w projekcie nie są na swoim miejscu (nie mogą być odnalezione).

Albo zmieniłeś ich nazwę.
Albo miejsce (nazwa katalogu).
Zobacz w Project Media, jakie pliki są offline - te pliki nie mogą być odnalezione.
Odpowiedz
No właśnie nie ma ani jednego pliku offline poprostu tak jakbym tych filmikow nigdy nie urzywał. Lecz kidy sam sobie znajde ten filmik (najdłuższy dla przykładu) i wrzuce na video track to nie ma "building picks" (sory jak zle napisalem) tylko tak jakby juz byl trn filmik wczytany ale go nigdzie nie ma.
Odpowiedz
Nie rozumiem za bardzo.... piszesz strasznie chaotycznie. Mógłbyś wrzucić screen?
Najbardziej jednak interesuje mnie zawartość okna Project Media (podgląd w trybie "Details")
Odpowiedz
http://i.imgur.com/j1Grs9U.png
http://i.imgur.com/NdB1lDd.png

W project media tylko tyle było i ani jednego filmiku. Na pierwszym screenie widać wyraźnie jak wygląda ten film. Z efektami, podzielony, ale nie ma obrazu ani dźwięku.
Odpowiedz
A otwórz teraz LIPDUB.veg...
Odpowiedz
Tez nic. Otwiera sie tak ze wszystkie video tracki sie scalily w jeden i jest tak jakby jeden filmik. Lecz nie ma obrazu ani dzwieku nadal. :<
Odpowiedz
OTWÓRZ!
To nie to samo, co "przeciągnij na timeline".

Wiesz, wchodzisz w katalog, w którym znajduje się "LIPDUB.veg" i klikasz dwa razy na ikonę. ;)
Tak, żeby otworzyć ten projekt, a nie zassać go do nowego!
Odpowiedz
No okey otworzyłem tak jak kazałeś, lecz nadal nic... Ciągle ten błąd wywala i nadal nic nie ma O.o
Odpowiedz
chyba się nie dogadamy.

...Wesołych Świąt...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości