MotoDSW | Fireblade
Cześć. Z nowym Vegas 12 dostałem wenę twórczą. W porównaniu do V10, dwunastka obsługuje kartę w moim laptopie nvidia GeForce 540M i przez to dostał sporego kopa :)

Film o Hondzie CBR 900

Odpowiedz
W Twoim przypadku jak zwykle powiem jedno słowo... genialnie! Jak najbardziej mi się podoba, brak zastrzeżeń :)
Powiedz tylko z jaką ilością klatek na sekundę filmowałeś ostatnie ujęcie?
Odpowiedz
(03-24-2013, 19:33)nozownik0 napisał(a):  W Twoim przypadku jak zwykle powiem jedno słowo... genialnie! Jak najbardziej mi się podoba, brak zastrzeżeń :)
Powiedz tylko z jaką ilością klatek na sekundę filmowałeś ostatnie ujęcie?

Dzięki, film leżał na dysku przez długi czas, wkońcu się za niego zabrałem. Co do ostatniego ujęcia to nagrywane 50kl/s + Twixtor :)
Odpowiedz
Ja bym tylko bardziej wyeksponował głos silnika, a wyciszył podkład. A tak to, bardzo dobrze się oglądało
Odpowiedz
Przyznam że bardzo przyjemnie się ogląda, te spowolnienia nawet ciekawie wyszły.
Zaraz gimbaza się naogląda i będzie twixtorować 1/2 filmu. ;)
Odpowiedz
(03-24-2013, 18:55)Honda napisał(a):  Cześć. Z nowym Vegas 12 dostałem wenę twórczą. W porównaniu do V10, dwunastka obsługuje kartę w moim laptopie nvidia GeForce 540M

Napisz mi prosze- duzy skok w performance jest ? bo mam v10 a w lapku 540M i mozna by to przyspieszyc troche :)

co do bladego - tłusto ale wolałbym zeby komin bardziej ryczał :)
Odpowiedz
jest duża różnica, już w samym podglądzie jest o niebo lepiej. Zrobiłem test renderingu, mocno obrobiony kolorystycznie, minutowy fragment filmu hd v10 renderuje w 40 minut a v12 w okolo 10-12 minut. Minus to słaba stabilizacja w porównaniu z v10. Polecam potestowac triala, czasami program potrqfi sie zwiesic przez akceleracje.
Odpowiedz
Super! Jak mam się czepić - to za długa końcówka na zwolnieniach.
Odpowiedz
Genialna sprawa :) Podziwiam, za wytrwałość w pracy, ujęcia kręcone to z pobocza, to z pojazdu (Z samej Hondy, lub Twojego, drugiego ;d) Dużo stawania, zatrzymywania się, przestawiania kamery, generalnie upierdliwe, ale dla takiego efektu warto ;d Jak zrobiłeś tak płynne najazdy kamerą?
Odpowiedz