Kupię adapter DVI-D -> VGA
Gdzie mogę kupić przejściówkę do monitora DVI-D -> VGA?
Wszędzie tylko te przejściówki bez literki "-D" w pierwszym członie.

Chodzi mi o takie coś, więc istnieją:

[img]http://m2.sourcingmap.com/smapimg/en/catalog/pc-adapter-5862c.jpg/img]

Ten typ złącza to z jednej strony wystające bolce, które przy "minusie" nie mają dodatkowych czterech bolców. Wszystkie adaptery mają tam właśnie te cztery bolce przy minusie. No i wyjście to VGA zwane też często jako D-Sub. Na Allegro nie ma, ma ceneo.pl nie ma. W Google też nie ma. Nie ma również w 3-ch sklepach w jakich byłem.
A moja karta graficzna ma właśnie takie wejście:

[Obrazek: Dvi_types.png]
(przedostatnie)

I muszę te wejśćie akurat wykorzystać.

Tylko zagranica - jak widzę :(
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Dowiedz się najpierw, czym różni się DVI-D od DVI-I. Karta nie ma na wyjściu sygnału analogowego, więc co chcesz wysyłać przez VGA?
(03-23-2013, 2:08)Bunch napisał(a):  I muszę te wejśćie akurat wykorzystać.
WYJŚCIE
Odpowiedz
(03-23-2013, 2:38)Pinto napisał(a):  Takich przejściówek nie ma!

W takim razie to co jest na screenie skoro nie ma?

[Obrazek: OZpIdDu.png]
Odpowiedz
Na screenie jest przejściówka D-SUB>DVI-D, sytuacja analogiczna do przejściówek D-SUB>HDMI. Niektóre karty miały sygnał cyfrowy na D-SUB i tylko w takim przypadku te przejściówki się sprawdzają.
Odpowiedz
Jak to? Przecież widzę co tam się znajduje. Na karcie mam wyjście żeńskie DVI-D. Wygląda tak samo. A na screenach widzę wyjście tak samo wyglądające.

Od kabla z monitora na końcu, tam gdzie się kabel wpina do karty graficznej jest złącze VGA męskie. No to to złącze mi wejdzie do ten niebieskiej części przejściówki pokazanej wyżej. A znowu ta przejsćiówka z drugiej strony wypuszcza takie wejście/wyjscie, które pasuje do wyjścia karty graficznej. Tak to przecież wygląda.
Odpowiedz
Szkoda czasu na tłumaczenie.
Odpowiedz
Więc pomijasz najistotniejsze fakty w swoim tłumaczeniu, czemu to akurat nie zadziała.
Ja widzę zgodne wyjścia i wejścia.

Cytat:Na screenie jest przejściówka D-SUB>DVI-D

Tak? A co jest napisane nawet w aukcji?

[Obrazek: 0c2fa73a7796456c88742de.png]
Odpowiedz
Nie mieszaj wejście/wyjście. Karty graficzne nie mają wejść tylko wyjścia!
Odpowiedz
Ale pasowałoby? Pasowało, wszystko się zgadza.
To inaczej - wie ktoś jak mogę podłączyć sobie taki monitor do tego portu?
Odpowiedz
Nie rozumiem. Jakie masz wejście w monitorze? VGA czy DVI?
Na karcie powinny być wyjścia DVI. A w zestawie przejście z VGA na DVI (przynajmniej ja takie dostałem do GTX560oc asusa).
Dodatkowo, jeśli masz nowszy monitor z wejściem HDMI, to możesz się wpiąć poprzez przejście minioHDMI-HDMI
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości