Efekt kolorowej migawki
Witam. W SV dopiero zaczynam i potrzebuje waszej pomocy a mianowicie nie wiem jak zrobić efekty jak w tym filmie
zaczynający się w 0:16 a kończy w 0:28 sek (chodzi mi o te kolorowe migawki). Jak to zrobić (po kolei co i jak bo jak wcześniej napisałem, dopiero zaczynam)? Efekt jest mi bardzo potrzebny i za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki.
Odpowiedz
To nie jest filtr, tylko wrzucona ścieżka, na której jest zastosowany chroma keyer oraz edytowana jest przenikalność. Tylko tyle.
Odpowiedz
To jak to zrobić samemu (po kolei co i jak)? Albo można dokładnie taki sam efekt pobrać z jakiejś strony?
Odpowiedz
Wrzucę ten film, osobiście nazywam to przeszkadzajki. Miałem to na dysku przenośnym, gdy do mnie wróci to wrzucę na jakiś serwer.
Odpowiedz
Wielkie dzięki. Mam jeszcze jedną prośbę jeżeli miał byś więcej efektów tego typu lub innych co były w filmiku który zamieściłem wyżej to czy mógł byś powrzucać je na jakiś serwer? Bardzo by mi się przydały.
Odpowiedz
Jeżeli masz już tn dysk przenośny to mógł byś wrzucić ten efekt, bo zależy mi na czasie? A czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić, jak edytować tą przenikalność i gdzie, jak zrobić by te kolory tak przechodziły?
Odpowiedz
Na dzień dzisiejszy nie mam tego dysku, na wekend do mnie wróci.
Odpowiedz
Cytat:A czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić, jak edytować tą przenikalność i gdzie, jak zrobić by te kolory tak przechodziły?
Pobaw się opcją Velocity na tracku kolorami.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Mógł byś mi wytłumaczyć gdzie znajduje się opcja Velocity bo nie umiem znaleźć?
Odpowiedz
O przepraszam, nie Velocity (bo to od prędkości), tylko Composite Level. Klikasz prawym nie na tracku, tylko na te właściwości tracka po lewej stronie :) Wybierasz Insert/Remove Envelope -> Composite Level i wyskoczy Ci na danym tracku taka fioletowa? linia :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości