W CHUJU TO MOM(teledysk)

https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
Dawno nie widziałem tak dobrego teledysku ... Poważnie.
Odpowiedz
Off-Topic: dlaczego podgląd masz na większym monitorze a montujesz na mniejszym? Nie lepiej Ci na odwrót?
Odpowiedz
(03-18-2013, 0:40)Bunch napisał(a):  Off-Topic: dlaczego podgląd masz na większym monitorze a montujesz na mniejszym? Nie lepiej Ci na odwrót?

Może i faktycznie było by to bardziej wygodne rozwiązanie jeśli chodzi o wykorzystanie miejsca na ekranach. Jednak już się przyzwyczaiłem do takiego układu. Ponad to ten mniejszy monitor ma lepsze parametry i na nim się dzieje większość operacji+ rzeczy nie związane z montażem. I chyba lepiej ustawiać wszystkie parametry kolorów,kontrasty itp. na gorszym monitorze, pużniej taki obraz na starszych/gorszych monitorach wygląda dobrze a na nowszych/lepszych jeszcze lepiej...Hmmm a może nie... sam nie wiem :o
Canon eos 600d
Nikon d7200 

Odpowiedz
Cytat: lepiej ustawiać wszystkie parametry kolorów,kontrasty itp. na gorszym monitorze
Skoro gorszy monitor, to Cię przekłamuje. A ty wolisz dostosować obraz i kolory nie do poprawnego wyświetlania, tylko "aby na tym twoim konkretnym, gorszym, przekłamującym modelu wyglądało lepiej niż na takim jak ma być".
Odpowiedz
Super robota. Gratulację
Odpowiedz
Liczy się efekt. A ten jest rewelacyjny. I mnie na przyklad nie interesuje, czy monitor lepszy, gorszy, HD, crt czy czarno-biały. Jeśli potrafi wycisnąć TAKI obraz, to tym bardziej szacunek!
Zawsze będę powtarzał: sprzęt sam nie zrobi! Prawda, że słaby sprzęt może ograniczać, ale najważniejsze, to nie usprawiedliwiać swojego lenistwa, tylko działać! I starać się robić to co się robi - możliwie najlepiej.

Muzycznie - nie mój klimat, ale produkcja ogólnie na prawdę górną półka. Z chęcią przeglądam kolejne Twoje produkcje...
Odpowiedz
Mój stosunek do hiphopu jest tu powszechnie znany, ale to jest na tyle świetne, że nawet na swoim profilu na fejsie zarekomendowałem jako jeden z lepszych polskich klipów.

PS. Można dodać napisy? Bo zrozumiałem tylko motyw przewodni i ostatniego wokalistę... :) :) :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
OOO Bracia forumowicze:) to co piszecie dodaje mi motywacji i podnosi morale.Obym tylko nie popadł w samozachwyt.
Jeśli klip do takiego kawałka popiera nawet EFIX to serio nie ma lipy.

(03-20-2013, 16:34)efix napisał(a):  PS. Można dodać napisy? Bo zrozumiałem tylko motyw przewodni i ostatniego wokalistę... :) :) :)

No napisy mogłyby rozjaśnić nieco sprawę,tak by nie tylko hanysy łapali o co chodzi. Tylko że teledysk z napisami?? hahah dziwnie...może dubling zrobimy:)
Canon eos 600d
Nikon d7200 

Odpowiedz
Oczywiście jaja sobie robię, mam Hanysa (a nawet paru) którzy mogą mi przetłumaczyć w razie czego, problemem jest, że chłopaki z początku no jakby to powiedzieć, mistrzami dykcji nie są. Ale spoko, ogólny przekaz rozumiem.
Heh, "nawet EFIX"... do czego to doszło...
Tak, uważam, że film jest świetny, doskonale zmontowany, co zresztą ratuje go bardzo i odróżnia od wszelkich produkcji "kamera na asfalcie, fisheye i chłopaki tkające paluchy w szkło" a wszystko obsrane film clutterem. Wyjątkowo kawałek nawet wpada w ucho i choć mój stosunek do hiphopu jest niezmienny -jest super.
Jak tak oglądam te klipy to dochodzę do kolejnych wiosków - tak jak "w pełni uprawnionymi" do gospelu i rapu (wg mnie...) są czarnoskórzy mieszkańcy USA, to te parę kawałków które widziałem utwierdza mnie w przekonaniu, że "uprawnionymi do rapu" w Polsce są właśnie Hanysy.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości