Jak zrobić model płyty?

Tak jak w tytule, jak zrobić takowy model "3D" digipacka (otwierającego się itd.) domyślam się, że Sony Vegas się do tego nie nada, więc jaki program? (wtedy zapytam na jakimś forum dotyczącym tego programu)
Odpowiedz
Myślę, że odpowiedź nasuwa się sama - jakikolwiek program 3D, choćby darmowy Blender. Pewnie też dałoby radę w AfterEffects, może nawet jest jakiś gotowiec.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(03-16-2013, 15:51)efix napisał(a):  Myślę, że odpowiedź nasuwa się sama - jakikolwiek program 3D, choćby darmowy Blender. Pewnie też dałoby radę w AfterEffects, może nawet jest jakiś gotowiec.

Zapytałem na forum dotyczącym CINEMA 4D. Dzięki za sugestię, jak nie dostanę odpowiedzi to popytam ludzi ogarniających powyższe programy.
Odpowiedz
Takie coś nie ma w sumie znaczenia w czym zrobisz, może być i w Cinemie, tyle, że Blendera masz za darmo. I teraz pytanie - czy chcesz to robić sam, czy by ktoś Ci zrobił? Bo jeśli sam to tak czy siak poświęcisz trochę czasu na opanowanie narzędzia, obojętnie, czy będzie to Blender, Cinema4D, Maya, 3DMAX, Lightwave czy cokolwiek innego.
Statystycznie najłatwiej będzie CI znaleźć kogoś od 3D MAXa, chyba najpopularniejszy soft 3D w Polsce.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz