Wydłużenie filmu - pomoc
Jako, że jestem newbie to napisałem tutaj :D
Jak wydłużyć film z 2 min do godziny, aby nie musieć renderować tego od nowa. Przykład: 2 minuty filmik zapętlony do godziny czyli leci 30 razy lub 2 minuty filmu i później czarny ekran przez 58 minut. Renderując trwa to strasznie długo, są jakieś kruczki do tego? :)

Na yt często się pojawiają filmy które trwają po 100 godzin więc nie sądzę, że każdy je renderuje.

Dzięki i pozdrawiam
Odpowiedz
(03-12-2013, 12:50)felippe1991 napisał(a):  Jako, że jestem newbie to napisałem tutaj :D
Jak wydłużyć film z 2 min do godziny, aby nie musieć renderować tego od nowa. Przykład: 2 minuty filmik zapętlony do godziny czyli leci 30 razy lub 2 minuty filmu i później czarny ekran przez 58 minut. Renderując trwa to strasznie długo, są jakieś kruczki do tego? :)

Na yt często się pojawiają filmy które trwają po 100 godzin więc nie sądzę, że każdy je renderuje.

Dzięki i pozdrawiam

a google od czego tu masz http://www.sciagnij.pl/programy/p/Window...iner/12520 program łączy bez problemu i naprawdę szybko różne pliki i w różnych formatach
Odpowiedz
Dzięki. Mam nadzieję, że nie przeszkodziłem bardzo w życiu :D Szukałem lecz najwyraźniej pod złą frazą.
Odpowiedz