A movie could Improve your life! (na własne ryzyko...)
Vegasowo off topic ale filmowo.
Kumpel mi dziś podesłał, został mi trwały uraz psychiczny więc oglądacie na własne ryzyko. Cały czas się zastanawiamy, czy to jest zupełnie na serio, ale jest i masa filmów, i cennik...
W każdym razie jeżeli ktoś ma kamerę i zastanawia się, czy kręcić reklamy, wideo ślubne itd. - to KRĘCIĆ!!! Nawet komórką albo Camileo ;)

http://fredandsharonsmovies.com/

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Rzeczywiście ciężko uwierzyć, że to na serio:)
Odpowiedz

Przewińcie do 3 minuty.

Może to być jak najbardziej prawda, to przecież amerykanie.
Ktoś w ogóle kojarzy jakim programem oni to robią? Zastanawiają mnie te animacje jak z Alone in the dark 2.
Odpowiedz
japier.... komu się chce? ktoś za to płaci?
Odpowiedz
Mi od razu skojarzyło się z pierwszymi filmikami naszego forumowicza :D

[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Eee Bunch no przestań, każdy jakoś tam zaczynał...
Wracając do filmu. Co prawda to też faktycznie Amerykanie, ale dla ścisłości - Kanadyjczycy. Oni tam jeszcze w lasach żyją :)
Natomiast nie do końca wieszałbym psów na tej parze, bo owszem, filmy są żenujące, to faktu, ale powiedzcie - ilu z naszych forumowiczów chciałby się zrobić te animacje, o ile nie byłoby to 5 kliknięć? Jakikolwiek bardziej pracochłonny efekt to czytam "nie mam na to czasu", "eee za dużo roboty" itd. A poza tym chyba idealnie wstrzelili się w środowisko, więc - czemu nie? :)
Tak przy okazji - o ile pamiętam Bogdan był z USA, wiesz może (o ile to czytasz...) ile kosztuje wedding video w USA? Ci państwo chcą 800 baksów + żarcie, spanie, dojazd itd.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Wniosek po oglądnięciu tego powinien być tylko jeden:
Jeśli komuś zależy na sławie, to trzeba się wyróżniać (niezależnie w którą stronę). Niektóre "niezależne" wychuchane, z wartościowym przekazem filmy umieszczone w tym samym okresie (2008r) nie mają nawet jednej dziesiątej odsłon filmu zamieszczonego na głównej stronie.
Przypomniały mi się produkcje z naszego podwórka typu "piesek leszek" czy "kapitan bomba", można byłoby się czepiać ich technicznego poziomu, jednakże filmy te mają swoją niemałą rzeszę fanów - z resztą jest nawet festiwal twórczości żenującej, więc można z takiego "wideowania" (wyraz jak najbardziej zamierzony) wyciągnąć jakieś profity.
Odpowiedz
(03-05-2013, 8:38)efix napisał(a):  Eee Bunch no przestań, każdy jakoś tam zaczynał...

Wiem. Właśnie zerknąłem i na swój kanał i znalazłem tam takie oto pierwsze filmy:
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
he he. Maskowanie pierwsza klasa :)

Ps. Każdy chyba ma w swoim archiwum taki początkowy filmik ;)
Odpowiedz
Cytat:ale powiedzcie - ilu z naszych forumowiczów chciałby się zrobić te animacje, o ile nie byłoby to 5 kliknięć?
No właśnie pytałem się czy ktoś wie w czym oni je robią? To wygląda dziwacznie. Co to za program? Chyba nie jakiś do grafiki 3D a najprawdopodobniej jaki taki soft dla tworzenia filmów adresowany do dzieci.
Kiedyś były takie gówna, chyba z 10 lat temu, jak "You Own Cinema" gdzie brało się jakieś postacie z templatek i można było im zadać z 20 animacji. I przesuwać dowolnie. Podejrzewam, że oni właśnie korzystają z takiego typu "programu edukacyjnego".

Tam Kanadyjczycy w lasach nie żyją Dolana mają i muzyczkę z pewnego serialu pamięta pewnie każdy.
Nie wiem czy akurat Wam się łezka w oku zakręci (bo jesteście starsi) ale mi jak najbardziej:

Choć nie wiem ile w tym roboty samych Kanadyjczyków a ile Amerykanów. To przecież i tak rzut beretem :)
Odpowiedz