Error occurred
Przy renderingu filmu pojawia mi się taki oto problem (w załączniku). Wszystko wcześniej hulało jak należy, nie wiem co mam robić...

Jeśli taki temat był to przepraszam, ale czas mnie goni.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Nie wiem, bo NIGDY nie używam WMV...
Przy innych formatach również jest problem?

Spróbuj Sony AVC z parametrami jak w projekcie i przepływnością (bitrate), jak wmv.
Odpowiedz
Przy innych formatach również. Ogólnie to albo pokazuje się ten błąd, albo w podglądzie staje na którejś z klatek, % zapisywania stoi w miejscu. Pozostały czas leci dalej.
Odpowiedz
Zupełnie jak bym widział siebie. Miałem to jakieś pół roku temu... składałem sobie film i gdy projekt przekroczył dziesięć minut czasu to zaczął się pojawiać taki właśnie błąd. Zawsze w tym samym miejscu (na tej samej klatce). Podzieliłem więc renderowanie do początku do tej klatki oraz od tej klatki dalej do końca (pominąłem ją). Ponadto ustaliłem że im więcej filtrów, kombinacji pan cropem itp. tym prawdopodobniejsze jest pojawienie się tego błędu. Jednak pewności nie mam. gdy zmęczyłem ten projekt do końca to pierwszą rzeczą było wyczyszczenie kompa (reinstalacja systemu zgodnie z wyczytanymi tu zaleceniami). I dotąd błąd ten nie pojawił mi znowu.
Odpowiedz