Nie mogę wczytać projektów.
Witam. Mam problem z wczytywaniem projektów. O ile jestem przekonany, że zapisałem dobrze itp, to jednak nic mi nie działa. Mam projekt, i staram się go otworzyć w SV to wyskakuje mi komunikat: "Warning: an error occurred during the current operation. Some stream in the media file could not be open" W Details mam natomiast; " A nested project source media file was not found (C:\Users\Dawid\Desktop\Baauer - Harlem Shake (HQ Full Version).mp3)". Rozumiem, że nie znajduje pliku, ale on nadal tam jest na pulpicie. Mogę dać tylko OK. Po czym cały projekt(ok 10 minut - sporo scen) jest na tylko dwóch ścieżkach. Jeden z video na którym widzę tylko intro na 20 sekund i potem małe logo w rogu, ktore dodałem(cały czas jest czarny ekran). Ścieżka z dźwiękiem jest, ale tak jakby nie było dźwięku. Wiecie jak mogę to odzyskać? Nie wiem czy to wina projektu, bo oprócz tego mam jeszcze problem z innymi. Nawet gotowe intro pobrałem do przerobienia i jego też nie mogę wczytać - mimo że wczoraj mogłem zrobić to bez problemu. Czasami jest tylko komunikat, aby podać adres do ścieżki danego filmu z projektu, ale w jednym miałem ok 100... Wybrałem jednak je, i tak się projekt nie wczytał..
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości