Filmy by K pictures
Witam

Chciałem przedstawić filmy nagrane przeze mnie.Zainteresowałem się kręceniem filmów pod koniec 2011 roku i od tego czasu kręcę różne filmy

oto one:

Nieznajomy-To był film na dzień bezpiecznego internetu,a spodobał mi się tak,że wrzuciłem go na youtube'a

Slender the movie-Sorry za ciemny obraz i "piszczenie kamery" ale był już wieczór i było wilgotno,w dodatku nagrywałem to starą kamerą

Reszta filmów zginęła bezpowrotnie przy formacie kompa.

jako następny planuję zrobić cięższy film,coś na kształt Atlasu Chmur,ale krótszego
Odpowiedz
Pod względem realizacji filmy są tragiczne. Trudno cokolwiek powiedzieć o "fabule". Drugi film wyłączyłem po niecałej minucie. Za to jeśli chodzi o pierwszy to masz ogromny plus, że nie tworzysz dennych filmików z gier. Wpadłeś na pomysł i postanowiłeś to sfilmować. Liczą się chęci. Poczytaj sporo o technice filmowania i ćwicz. Póki co bardzo słabo Ci to wychodzi ale człowiek uczy się na błędach. Przy następnej produkcji jeśli wpadniesz na pomysł z fabuła rozpisz sobie na kartce co i jak chcesz sfilmować. Pamiętaj o oświetleniu. Staraj się filmować ze statywu bo chyba go posiadasz. Jeśli spieprzysz ujęcie powtórz je. Nie filmuj z ręki a jeśli już użyj statywu jako stabilizatora aby obraz nie latał. Staraj się różnicować plany i stosuj więcej cięć. Nie używaj oczojebnych napisów, bardziej stonowane i mniejsze, nie na cały ekran. Ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Zacząłeś w młodym wieku więc masz czas na naukę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości