Poradniki
Witajcie.
Z racji iż mam troszkę czasu postanowiłem nagrywać poradniki na yt. W sv umiem dużo zrobić , więc czemu by się nie podzielić moją wiedzą. Pierwszy odcinek jest o zrobieniu intra (zupełnie dla początkujących, lot flary i ruchomy tekst-nic specjalnego) lecz mógłbym nagrać coś bardziej wymagającego. Czekam na sugestie od was wszystkich użytkownicy sonyvegas.info.
Pozdrawiam BoocianelloStudio
Odpowiedz
Czemu mam niejasne wrażenie, że pliki które proponujesz i rozpowszechniasz w tutku są komercyjne?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Tak w tym poradniku są wykorzystane elementy pobrane z internetu ,lecz mój kolega ogarnia after effects więc następne będą tylko moja :D
Odpowiedz
Chyba nie do końca rozumiem zdanie, które napisałeś. Te pokłady wygenerował w After Effects Twój kolega, czy są to klasyczne i płatne gotowce pobrane z netu?

Odpowiedz
W tym poradniku klasyczne i pobrane , lecz w następnych będą wykonane samodzielnie.
Odpowiedz
33 sekundy BATALISTYCZNEGO i PODNIOSŁEGO intra jakoś mi się nie spodobały...
Odpowiedz
To było intro dla kolegi z jakiejś gry i musiałem zrobić taką muzykę ponieważ potem jest przyśpieszone wideo z jego gry :d
Odpowiedz
(03-01-2013, 20:39)BocianelloStudio napisał(a):  To było intro dla kolegi z jakiejś gry i musiałem zrobić taką muzykę ponieważ potem jest przyśpieszone wideo z jego gry :d

Tak? A ja myślałem, że to intro do Twoich produkcji a potem zabierasz się za tłumaczenie.
Ja jako widz tego nie wiem. Nie wiem że to co na początku to gotowy efekt. Zmyliłeś nas wszystkich. Ładnie to tak?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Dla mnie takie tutki są bez sensu. Napalony młody człowiek widzi jakieś wybajerowane napisy z iskrami, fajerwarkami i animacja i myśli, że zrobi wg tego coś podobnego. A gówno prawda. Parę gotowych filmików które są esencją tego przydługie nawiasem mówiąc intra, ponakładanych na siebie Równie dobrze można by podłożyć kawałek Star Wars.

Odpowiedz