"Krawiec" (teledysk)
Ostatnio zrealizowałem znajomemu teledysk,cały mini scenariusz to jego pomysł,moje zadanie to było tylko machanie kamerą i montaż,aha i jeszcze taszczenie maszyny na strych:)Co do klipu to uwagi mile widziane,pewnie się przydają na przyszłość,bo nie ukrywam że chciałbym wejść głębiej w temat produkcji teledysków.

https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
Generalnie nie przepadam za hip-hopem, ale tutaj widać pomysł i całkiem dobra realizację. Brawa, że się chciało i że się zrobiło! Dobrze, że wśród - było nie było - amatorskich produkcji trafia się czasem taka perełka, bo zniechęcony na maksa serią teledysków typu 'paru gości rzucających mięsem pod trzepakiem tudzież na klatce schodowej' pomyślałem, że już nie ma ratunku dla polskiego hip-hopu, a tu proszę! :)

Jedyne, do czego bym się przyczepił, to ta sekunda maszyny do szycia na samym początku. Rozumiem, że taki był zamysł, ale wygląda to trochę, jakby był błąd w montażu albo ktoś o czymś zapomniał...

Tak czy inaczej - gratulacje i czekamy na następne produkcje. :)
Odpowiedz
Z trudem rozumiem ten bełkot, więc jako muza dla mnie do niszczarki, ale obraz fajny, bardzo fajny, choć nie jestem fanem "miganego montażu". W każdym razie podoba mi się to, pomyślał bym jedynie mocniej nad światłem. Nawet jak miało być mrocznie, to jednak coś bym tam doświetlił trochę.
I da dobrą sprawę samego rapera mogłoby nie być w tym klipie, osłabia efekt krawca.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości