problem z uruchomieniem .
witam wszystkich ,
jestem nowa i mam problem .
ściągnęłam vegas zainstalowałam , chciała uruchomić , ale wyświetla mi się takie coś .
a program nie chce kompletnie się uruchomić , proszę o pomoc .
[Obrazek: beztytuueb.jpg]
Odpowiedz
Widać już wcześniej jakiegoś vegasa instalowałaś...
Odpowiedz
Musisz wykupić program :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Ja radzę przeczyścić Rejestr. Usuń wszystkie klucze z frazą Sony Vegas. Powinno pomóc.
Odpowiedz
Witam, mam podobny problem. Wszystko zainstalowałem no i gdy chcę uruchomić program to podczas gdy wyświetla się ekran startowy zaczyna ładować się pasek i nagle wyskakuje błąd i nie wiem co z tym zrobić... Moja wersja to Sony Vegas Pro 11

Foto:

[Obrazek: 0b5a5cbc86ad0809m.jpg]
Odpowiedz
Przeinstaluj Quicktime i sterowniki karty graficznej.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Musiałaś wcześniej instalować Vegasa. Musisz go kupić, oczywiście są też inne, alternatywane, sposoby posiadania pełnej wersii Vegasa. Ale wracając do tego okna to jest okno, do którego trzeba wpisać kupiony "SERIAL NUMBER", czyli po polsku klucz zakupiony na głównej strone Sony Vegasa.

Myślę, że pomogłem.
Pozdrawiam. :)
Odpowiedz
Huberto203 miałem to samo odinstalowalem Quicktime i problem sie rozwiazal
Odpowiedz
A po czym wywnioskowałeś, że to Qucik Time? Nie widziałem w źródle nic co by na niego wskazywało.
Odpowiedz
Ale właśnie ciężko bo mam dość nietypową kartę i nigdzie nie mogę znaleźć sterowników dedykowanych typowo pod tą kartę czyli ATI Radeon 4850 HD. Jeśli już to instalowałem pod 4800 ale program nadal nie chce się uruchomić z powodu tego błędu ;/
Odpowiedz