SV 7 nie czyta .TS, .Mpg4
Witam. mam mały problem z plikami .mkv, jak wiadomo sv nie czyta .mkv więc trochę poszperałem i znalazłem że można prze konwertować plik .mkv do .ts programem tsMuxerGUI więc tak zrobiłem, niestety SV przy jakiejkolwiek próbie odtworzenia pliku .ts vegas się zacina więc poszperałem dalej i znalazłem żeby plik .ts prze konwertować do pliku .mp4 programem My MP4BOX Gui niestety to też nie pomogło dzieje się to samo co przy formacie .ts więc pomyślałem że może nie mam odpowiednich kodeków więc ściągnąłem dwie paczki kodeków QuickTime Codec pack (czy jakoś tak) i Media player codec pack v 4,2,5 niestety one też nie pomogły. Czy moim ostatecznym rozwiązaniem jest czekanie godzinami aż plik .mkv prze konwertuje mi do .avi lub mp2 ? Mój sprzęt to laptop acer aspier 5749z z WIN 7 Home Premium 64 bit.
Odpowiedz
A musisz używasz aż tak starego Vegasa?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(02-22-2013, 1:09)efix napisał(a):  A musisz używasz aż tak starego Vegasa?

Hmm... może dla tego że jest to moja jedyna legalna kopia programu no chyba że powiesz mi skąd ściągnąć najnowszą legalną kopie sv z internetu za darmo na okres dłuższy niż 30 dni. Bo z tego co mi wiadomo jest to raczej niemożliwe.
Odpowiedz
Generalnie to nie masz szansy, trzeba kupić, sorry.
Ale możesz przekodować wszystko do jakiegoś strawnego dla vegasa formatu, czyli np. avi z kodekiem Lagarith. Ale czy Twój lapek to "uciągnie" nie wiem. Zrób eksperyment i ściagniej najnowsze Sony Vegas Studio Platinum i zobacz, jak w ogóle na tym lapku Ci to chodzi.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości