Countdown
Jak zrobić takie intro? Co jest potrzebne do zrobienia takiego intra? Czy można zrobić takie coś w Sony Vegas Pro 10?
1)

2)
Odpowiedz
opis pod intrem (na stronie youtube)
Cytat:Opublikowano 17 paź 2010

This was made in sony vegas pro 9 using a few templates from different sites and sound fx + my new logo. Yay!!!
Odpowiedz
(02-19-2013, 18:42)mateuszszar napisał(a):  opis pod intrem (na stronie youtube)

This was made in sony vegas pro 9 using a few templates from different sites and sound fx + my new logo. Yay!!!

No dobra, ale mi chodzi głównie o to jak takie cos wykonać.
Odpowiedz
(02-19-2013, 23:00)luq15 napisał(a):  
(02-19-2013, 18:42)mateuszszar napisał(a):  opis pod intrem (na stronie youtube)

No dobra, ale mi chodzi głównie o to jak takie cos wykonać.

podejrzewam że zrobisz to tylko w programie adobe after efects luknij tu http://www.videocopilot.net/tutorial/pro...l_crumble/ coś podobnego można zrobic i z tymi cyferkami
Odpowiedz
No skoro napisane ze w SV to po co miałby kłamać. Mi się wydaje, że te odliczanie to cała animacja a koleś podłożył tylko dźwięk ale to tylko moje przeczucie.
Odpowiedz
Jestem prawie pewien, że nawet ściągając ten template, okazało by się, że odliczanie, jest zrobione jako odrębny film.
Jeśli chcesz sam czegoś takiego dokonać, możesz zrobić cyfry np. w programie graficznym (Photoshop), albo odpowiednio dłubiąc w Vegasie (napis + tekstura, a właściwie tekstura wymaskowana napisem).
Później Pan/Crop lub Track Motion w celu zanimowania całości.
Na koniec kilka dźwięków z freesound - i masz gotowe intro.
Odpowiedz
(02-20-2013, 0:46)mateuszszar napisał(a):  Jestem prawie pewien, że nawet ściągając ten template, okazało by się, że odliczanie, jest zrobione jako odrębny film.
Jeśli chcesz sam czegoś takiego dokonać, możesz zrobić cyfry np. w programie graficznym (Photoshop), albo odpowiednio dłubiąc w Vegasie (napis + tekstura, a właściwie tekstura wymaskowana napisem).
Później Pan/Crop lub Track Motion w celu zanimowania całości.
Na koniec kilka dźwięków z freesound - i masz gotowe intro.

tak cała animacja z pojawiającymi się cyframi jak najbardziej jest do wykonania w sony vegas ale gorzej z efektem Shatter to już raczej tylko w adobe after efects sam kiedys próbowałem ale w adobe
Odpowiedz
Dzięki za pomoc
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości