Przyciemnienie i przesuwający się tekst

Chodzi mi o wykonanie takiego lekkiego przyciemnania i na tym przesuwający sie napis tak jak na tym filmie(tak jak jest np w 6 sekundzie). Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziekiuję.
Odpowiedz
Spieszę się jak mogę!
Opcja nr 1: nałożenie czarnego prostokąta przygotowanego wcześniej w jakimś programie graficznym lub wymaskowanego czarnego solida z Media Generators i manipulowanie jego przezroczystością, potem zmiana jego położenia w Track motion lub Pan/crop (lub Fade in/out, jak chcesz).
Opcja nr 2: zdublowanie ścieżki, wymaskowanie kształtu prostokąta na górnej i przyciemnienie go jakimś efektem, np. Brightness & Contrast, potem zmiana jego położenia w Track motion lub Pan/crop (lub Fade in/out, jak chcesz).
Następnie dodajesz napisy i animujesz je w Track motion lub Pan/crop.
Odpowiedz
(02-17-2013, 18:42)moonscape napisał(a):  Spieszę się jak mogę!
Opcja nr 1: nałożenie czarnego prostokąta przygotowanego wcześniej w jakimś programie graficznym lub wymaskowanego czarnego solida z Media Generators i manipulowanie jego przezroczystością, potem zmiana jego położenia w Track motion lub Pan/crop (lub Fade in/out, jak chcesz).
Opcja nr 2: zdublowanie ścieżki, wymaskowanie kształtu prostokąta na górnej i przyciemnienie go jakimś efektem, np. Brightness & Contrast, potem zmiana jego położenia w Track motion lub Pan/crop (lub Fade in/out, jak chcesz).
Następnie dodajesz napisy i animujesz je w Track motion lub Pan/crop.

Super dzięki o to mi właśnie chodziło :D
Odpowiedz