Skreamesk - Dubstep February Mix (Pioneer DDJ-S1) - Mój Wideo Mix
Witajcie!

Mam dla Was dzisiaj pewną rzecz wykonaną przeze mnie, a mianowicie Mix z podgatunku muzycznego Drum/Dubstep i trochę pomieszane z Glitchem.

Nagranie mam nadzieje że zostało wykonane w dość przyjemnej pozycji kamery do oglądania :)

Nie ma sensu się rozpisywać dalej, bo kto to w ogóle czyta? A więc tutaj zapodaje Mix:

Skreamesk - Dubstep February Mix (Pioneer DDJ-S1)

Liczę na jakąkolwiek aktywność w tym temacie, bo chciałbym poznać Wasze zdanie na temat mojej pracy, którą w powyższym Mix'ie wykonałem. ;)

Pozdrawiam, Skreamesk!
Odpowiedz
Hmmm ale zauważyłeś, że zasadniczo jest to forum poświęcone Vegasowi albo ogólnie programom z tej rodziny? To co przedstawiłeś to jest poziom komórki przypiętej do czoła i Windows Movie Maker. Generalnie mogłeś wkleić link do mp3, sam filmik jest bezdennie nudny. CHoć - żeby nie było, - dla mnie jedynym interesującym elementem jest to, że zobaczyłem jak się tworzy taką paramuzykę na żywo.
Jeżeli chciałeś zaprezentować muzykę - co też nie ma nic wspólnego z programami SCS - to wydaje mi się, że nie do końca ten adres.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Owszem zauważyłem że to forum poświęcone Vegasowi, ale nie jestem na tyle głupi jak Ty żeby nie zobaczyć działu Offtopic, który jest poświecony wszystkiemu oprócz właśnie tego programu, gratuluje pseudo hejterze.

Po drugie o gustach i guścikach z reguły się nie dyskutuje, a jestem pewien że jakbyś stanął przed taką konsolą to byś nawet nie umiał jej włączyć "Ekspercie", dla twojej wiadomości, pozycja kamery jest jak najbardziej prawidłowa i aparat którym nagrywałem został umieszczony na statywie, więc w ogóle nie rozumiem twojego tekstu: "poziom komórki przypiętej do czoła" (apropo nie komórka, choć mogłem nią nagrywać bo nagrywa w full HD ale statyw mi nie przytrzyma jej bo jest za chuda, co jeszcze?)

Ty robisz swoje śmieszne filmiki i animacje, a ja robie swoje smieszne mix'y za które mi płacą, a do tego jest to moją pasją, więc czemu i tutaj się nie pokazać, może ktoś jest wyższych lotów niż ty i nie szuka byle pretektu żeby człowieka zjechać.
Więc jeżeli zaczynasz zniżać się do poziomu gówniarza z podstawówki to się lepiej nie wypowiadaj, bo pokazujesz jakim to znienawidzonym polaczkiem jesteś, takich powinno się tępić żeby było jak najmniej populacji tego typu.

Haters Gonna Hate
Odpowiedz
Możesz sobie darować tego typu gadki. Aż się dziwię, że tak małą czcionką napisałeś, bez kolorów i bajerów. Dałeś film do oceny, oceniłem - nie przedstawia nic szczególnego. Ot, zarejestrowane miksowanie.
Jasne, że nie potrafiłbym obsłużyć tego urządzenia i napisałem o tym - ten element był dla mnie ciekawy.
Płacą Ci - no i dobrze, to zacnie, ale co to ma do rzeczy? Wrzuciłeś film na publiczne forum, publicznie się wypowiedziałem co sądzę o tym filmiku (wszak chciałeś dyskusji - a może nie dyskusji tylko zachwytów?). Więc wypowiadam się o filmie - w dalszym ciągu jest to poziom rejestracji "z komórki na czole". Równi dobrze mogłaby to nagrywać kamera przemysłowa.
Twojego miksowania nie oceniam przecież wiec co pyszczysz kolego? I jasne, to jest off-topic, ale zwróciłeś uwagę, że zasadniczo tematem naszych rozmów - nawet off-topis są sprawy zwiazane z Vegasem czy twórczością filmową, nawet jeśli dosyć luźno.
Poza tym - "to się lepiej nie wypowiadaj, bo pokazujesz jakim to znienawidzonym polaczkiem jesteś, takich powinno się tępić żeby było jak najmniej populacji tego typu" - normalnie ocena pokoju i przyjaźnie się z Ciebie wylał. Ale rozumiem, spoko, muzyka łagodzi obyczaje. Peace, flower power, żeby też zakończyć po angielsku...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz