Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój znak rozpoznawczy
Siema ostatnio pomyślałem że fajnie by było mieć swój znak rozpoznawczy którym to zawsze kończyły by się moje prace.I stworzyłem takie coś...krytyka mile widziana,nie chciałbym sie podpisywać badziewiem:)

https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
Wolę prosty napis, ale czemu nie, może być. Jedyne co tam jest z innej bajki to to ten "montaż" i email. Nie powinno tam tego być. Znak to znak, marka, a informacje kontaktowe i inne bzdety nie powinny się z tym mieszać.
A retorycznie zapytam, co jest lepsze, zrobić zajebisty film i mieć podpis z dupy czy wypasiony podpis pod byle jakim filmem?
Oczywiście można mieć wypasiony podpis pod wypasionym filmem, ale statystycznie to mało prawdopodobne :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Bardzo fajne intro. Super montaż ,jednak końcowy dźwięk podczas rozlewu kolor nie jest zbyt dobry.
Ogólnie bardzo ładnie to wyszło!
Odpowiedz
Moim zdaniem prosty biały napis na czarnym tle typu: Realizacja: Jan Kowalski w zupełności wystarczy. Forma Twojego outro bardziej pasuje do Czołówki i to Czołówka powinna zapadać w pamięć (poza właściwym filmem naturalnie). Ostatnio najciekawsze Intro jakie pojawiło się na forum to Acorn Studio. Proste, ba! nawet czarno białe a najbardziej utkwiło w pamięci. Bez wybuchów, ogni i efektów z Video Copilot. Bo przede wszystkim liczy się kreatywność. Oczywiście można i w Twój sposób zakończyć produkcję. A co do realizacji to sekwencja montarz/sz/ż w ogóle mi nie podeszła. Poza tym ok.

@Luxq: To outro, nie intro.
Odpowiedz
Dla mnie naprawdę spoko, zwłaszcza początek montarz/montasz/montaż moze troszkę zbytonio napierdalająe, i ta końcowa "lawina kolorów" Ale generalnie fajna sprawa. Jak zrobiłeś te przejścia napisów na początku? właśnie tych montarz/montasz/montaż?
Odpowiedz
Beente, takie dobre filmy tworzysz a masz adres mailowy z darmowej skrzynki WP? Wstydź się :)
Odpowiedz
(03-28-2013, 8:36)Cuma napisał(a):  Dla mnie naprawdę spoko, zwłaszcza początek montarz/montasz/montaż moze troszkę zbytonio napierdalająe, i ta końcowa "lawina kolorów" Ale generalnie fajna sprawa. Jak zrobiłeś te przejścia napisów na początku? właśnie tych montarz/montasz/montaż?
Te przejścia to kwestia odpowiedniego animowania tych napisów w pancrop oraz użycie masek, jak się trochę pobawisz pewnie też do tego dojdziesz:)

(03-28-2013, 18:24)Bunch napisał(a):  Beente, takie dobre filmy tworzysz a masz adres mailowy z darmowej skrzynki WP? Wstydź się :)

No ale puki co to nie ma za bardzo klopsu z tych...jak ty to piszesz dobrych filmów:) Więc wszystko leci po najtańszej linii oporu:)
A jakie są nie darmowe skrzynki WP? I czym to się różni??
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości