Nowy kurs Blendera po polsku!
Co prawda jest sporo kursów (w zasadzie większość po angielsku), trochę książek, ale myślę, że dla sporej części forumowiczów kurs wideo po polsku może być atrakcją. Przynajmniej jeśli chodzi o Vegasa angielski był dla wielu przeszkodą.
Strefa Kursów takowy właśnie wypuściła, 1,3GB - ponad 12 godzin wideo, kurs jest dla wersji 2.6.*
Oczywiście trzeba usiąść na dupsku i przećwiczyć, nie jest to więc raczej propozycja dla tych, co chcą szybko zrobić zajebiste intro, ale można w zasadzie za darmo wprowadzić do swoich filmów naprawdę atrakcyjne rzeczy. Zwłaszcza, że obecnie Blender oferuje takie rzeczy jak całkiem niezły compositing i camera tracking.
Oczywiście zawsze można spiracić 3D MAX czy co tam kto uważa "za najlepsze na świecie", ale nie o to chyba chodzi.
W każdym razie jak kto zainteresowany to PODSTAWY Blendera znajdzie tu: http://strefakursow.pl/kursy/cad_3d/kurs...encja.html
Wersja pudełkowa od 18 lutego, download od ręki.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Polecam "Polski Kurs Blendera" dr Piotra Arłukowicza na jutjubie.
Odpowiedz
Bardzo dobry kurs, wydaje mi się, że CHYBA (bo nie widziałem jeszcze) dla zupełnie zielonego ten ze strefy kursów jest przystępniejszy. Ogólnie fajnie robią te swoje rzeczy, dają dobrą podstawę by szukać dalej.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości