Czczcionki i inne do svp 12
Witam .
Możliwe że wiele razy powstawał taki temat , nie moge nigdzie znaleźć w google również
chodzi mi o czcionki do svp 12 albo efekty tekstu nie wiem może coś źle wpisuje ale rzucam różnymi hasłami i nic :( potrzebuje czegoś fajnego do tej wersji bo robie intro w nim :D
chyba że w sv 11 robić? o ile się czymś różni np w dostępności pluginów i czcionek free ;D
Pozdrawiam i czekam na dość szybką odpowiedź
Odpowiedz
Vegas czyta czcionki zainstalowane w systemie. Więc, jeśli Ci zależy na nowych czcionkach, wystarczy je doinstalować.
Odpowiedz
Faktycznie :D dzięki za pomoc:) jeśli możesz powiedzieć albo ktoś inny gdzie dostać efekty tekstowe do sv 12 ?:P i wgl jakies pliki free do sv pluginy dodatki itd :D
Odpowiedz
A co to są efekty tekstowe?
Chodzi Ci o takie efekty napisów, jak np w pro titler'że?
Od NewBlue jest titler pro oraz nowsza wersja - titler pro 2.
Ten nowsy jest płatny, starsy był dodawany do SONY vegas 12 za darmo.
Odpowiedz
tzn źle się wyraziłem jestem noobem w dziedzinie sv:) narazie staram się próbować wszystko sam metodą prób i błędów generalnie chodziło mi o animacje tekstowe tzn że ten tekst jakoś wybucha rozlatuje się czy zlatuje skądś tam faluje cos w ten deseń :D
Odpowiedz
Takie rzeczy w AAF. Jeśli pro titler nie wystarcza.
Odpowiedz
Prócz tego, możesz nałożyć na tekst efekty, które masz zainstalowane (razem z Vegasem, lub te - osobno doinstalowane).

Jeśli chodzi Ci o animację tekstu - że np. każda litera osobno coś robi, to łatwo nie będzie... Bo jak już pisałem, jeśli chcesz wyjść poza ProTitlera, to musiałbyś wymaskować osobno każdą literę, i osobno animować.
Odpowiedz
nie słuchaj się :D czcionki pobierasz tutaj: http://www.dafont.com/theme.php?cat=606&page=16 . A co do animacji napisu, to zależy czy masz SV 11 wzwyż czy niżej. Ale możesz wejść w transitions i tam wybrać sobie jak chcesz żeby napis się pojawiał. Wybuch też tam jest. Albo zrób tak że sciągnij próbnego pro Titlera i tam się "pobaw" , bo jak zaczynasz to na początek musisz traktować to jak zabawę i sprawdzać wszystko po kolei :)
Odpowiedz
Po nicku kolegi wyżej widać, że na czcionkach się zna ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości