pierwszy film
Witam.
Jest to mój pierwszy film z użyciem programu sony vegas.Bez rewelacji,tylko male color correction,ponieważ tylko na tyle mój skill niestety pozwala.Wrzucam ten filmik aby dostać rady czy idę w "dobra strone" i może o jakaś podpowiedz co szlifować teraz. Dzięki z góry za opinie.
Odpowiedz
Witam.
Jakiego sprzętu użyłeś do swoich ujęc'?
Odpowiedz
Pierwsze moje video to sfilmowane liscie jesienią ;D Od czegoś należy zacząć. Następnym razem nie filmuj puszek a stwórz coś z fabułą. Ciężko powiedzieć czy idziesz w dobrą stronę, bo włączyć kamerę i zmienić ostrość wielu potrafi. Stwórz coś z jakąś fabułą albo cokolwiek to ocenimy :) Tymczasem powodzenia. Plus, że nie filmik z gry ;D
Odpowiedz
jaki sprzet?
używaj do takich statycznych ujęć statywu bo trochę trzęsawka jest. albo stabilizacja w obróbce oczywiście. nie jest źle ogólnie ale mało można napisać o takim filmie. pozdr
Odpowiedz
Nagrywane Canonem eos1100D Fakt malo ambitne video,popracuje nad tym.Dzieki za rady.
Odpowiedz
nie ma sensu dodawac nowego tematu,bo to produkcja bez polotu po prostu dla zabawy.
Znany juz taniec Harlem Shake. Nagrywane canonem eos 110d enjoy

Odpowiedz
Nie podpinaj się pod czyjeś wątki. Z nowym video zaczynaj nowy temat.
Co do filmiku. Trudno cokolwiek ocenić, dla mnie to po prostu wygłupy, plus za niby dżdżownice bo mnie rozj*ebała ;D Mimo wszystko lepiej coś z fabułą :)
Odpowiedz
Nie ma też sensu wrzucać takich filmików, ani tego pierwszego ani tego drugiego. Jaki jest sens uszczęśliwiania świata "testami kamery"? Drugi filmik - nie dopinaj się pod cudze tematy.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
O ile test jest zrobiony fachowo to jak najbardziej jest przydatny przed zakupem kamery.
Odpowiedz
Chyba mam zdecydowanie wysoko umieszczoną poprzeczkę jeśli chodzi o słowo "test"...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz