przenikanie klipów na różnych trackach
Witam wszystkich

jak zrobić przenikanie klipów, tylko żeby nie były na jednym tracku?, chciałem sobie zrobić taki efekt, że mam dwa tracki video, no i puszczam fragmenty raz z jednego tracku raz z drugiego
Odpowiedz
Robisz po prostu coś takiego:
[Obrazek: beztytuuvep.png]
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
no dobrze, a jeżeli obydwa filmy by rozpoczynały się w tym samym czasie np, od punktu 0, mialy tą samą długość, chciałbym wtedy puszczać raz fragment jednego raz drugiego filmu, jak to wykonać?
Odpowiedz
Erm. No górna warstwa zawsze będzie pierwsza wyświetlana na filmie. Po prostu tniesz górną warstwę w danym momencie, wycinasz po prostu kawałek klipu, którego ma nie być i tyle. Od razu podpowiem, że klip można rozdzielić wciskając na klawiaturze S.
Odpowiedz
ok dzięki wielkie, taraz mam problem z wstawianiem tekstu, bo jak wybiore insert text media, to pojawia mi sie sample tekst i nie moge tego edytowac
Odpowiedz
Nie, no musi się dać edytować. Klikasz na taką jakby "taśmę filmową" co na klipi jest w górnym prawym rogu. Jak najedziesz powinien pojawić sie napis "Generated Media..." czy coś w tym stylu.
Odpowiedz
ok coś musiałem wcisnąć na klawiaturze bo to okienko edycji tekstu się nie pokazywało, teraz już jest jakimś cudem :)
Odpowiedz