Kamera sportowa do ok. 1500 zł
Witam. Czy znacie jakieś kamery sportowe do ok. 1500 zł, które moglibyście polecić? Kamera używana będzie do filmowania głównie podczas łowienia ryb.
Odpowiedz
A gdzie ją będziesz przyczepiał? I czy będziesz jej używał pod woda czy nad wodą?
Odpowiedz
Przyczepiania do paska od okularów. Będzie używana również pod wodą.
Odpowiedz
to polecam sony HDR-AS15. Ma od razu obudowę podwodną. Zaczep do googli trzeba sobie dokupić - koszt jakiś 130 zł.
Odpowiedz
No właśnie dzisiaj taką widziałem w salonie Sony. A co z GOPRO HD HERO3 srebrna , jak wypada w porównaniu z kamerą Sony?
Odpowiedz
Dokładne opisy masz na stronie http://www.camcorderinfo.com

Ja wybrałem Sony ze względu na wymiary - niestety noszenie na głowie kloca jakim jest GoPro nie jest fajne. (Pod wodą może to nie mieć znaczenia.) Poza tym niestety kształt GoPro nie pozwala na wygodne jej umieszczanie na goglach.
Odpowiedz
Wymiary: 32x40x20 mm
Waga: 73,7g z akumulatorem, 100g z obudową

To jest kloc? Najlepsza kamera tego typu na rynku, mocowac ja mozna niemal wszedzie i z tego co slyszalem jest niemal niezniszczalna ;)
Odpowiedz
(02-23-2013, 18:37)jagiel89 napisał(a):  To jest kloc? Najlepsza kamera tego typu na rynku, mocowac ja mozna niemal wszedzie i z tego co slyszalem jest niemal niezniszczalna ;)

- "niemal wszędzie" to nie znaczy że do konkretnego zadania się nadaje - akurat do mocowania na googlach nurka lepsze sa kamery dłuższe niż szersze. Włąsnie typu Sony albo contour.
- w tym konkretnym przypadku niezniszczalność nie ma większego znaczenia. Koledze bardziej się przyda niezatapialność kamery. Tego jeszcze nie testowałem, bo zima, ale jak przyjdzie wiosna to spróbuję jakieś testy zrobić :)
- Co do kloca. Ja wiem, że to mała kamera i można ja mocować wszędzie. Mimo wszystko mocowanie jej na kasku na czubku głowy lub z boku - do najmilszych nie należy, szczególnie przy dużych prędkościach lub po prostu dużym wietrze w twarz. Stwarza to uczucie dyskomfortu. Chyba że noszący ma posturę Wikinga z czasów ich świetności, ale wtedy nawet sony Z7 by mu nie przeszkadzała na głowie :)
Odpowiedz
Tylko i wylacznie GOPRO !! najlepiej gopro 3 Black

Jest to bardzo wytrzymala kamera sportowa masa mocowan, wodoszczelna sterowana pilotem z podgladem na tablecie badz telefonie...

sam posiadam gopro 1 i tutaj prezentuej moj film z niego
Odpowiedz
(03-01-2013, 23:13)Czarny85stw napisał(a):  Tylko i wylacznie GOPRO !! najlepiej gopro 3 Black

sam posiadam gopro 1 i tutaj prezentuej moj film z niego

Bardzo dobra argumentacja - FreeeS7YL3R potrzebuje kamerę pod wodę a tu "kup GoPro, bo dobrze działa podczas skoków ze spadochronem" :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości