SVP12 Demo - brak wyboru formatu *.MP4 w Sony AVC
mam problem jak w temacie, ściągnąłem wersję DEMO SVP 12 x64.
Platforma systemowa: Windows 8 Pro x64.
Matriał źródłowy: *.m2ts, *.ts oraz #.mp4. (1280 x 720 @ 59.970 fps, AC-3 stereo).
Nie mogę wyrenderować żadnego z w/w materiałów źródłowych w Sony AVC, gdzie plikiem wynikowym byłby *.mp4. (nie da się wybrać / zmienić formatu docelowego).
Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

P.S.
W MainConcept bez żadnego problemu wyrenderowałem materiał do *.mp4
Odpowiedz
wczoraj zrobiłem mały test i sprawdziłem SVP 11 w wersji demo - również nie miała możliwości zmiany formatu i wybrania pliku wynikowego *.mp4 w Sony AVC.
Dopiero wersja SVP 10 (demo) miała taką możliwość.
Sprawdziłem jakość wyrenderowanego pliku i zdecydowanie Sony AVC *.mp4 daje dużo lepszą jakość nagrania niż MainConcept *.mp4 :-(
Czy ktoś z Was orientuje się dlaczego w wersji SVP 11 oraz SVP 12 nie ma tej funkcjonalności ??
Odpowiedz
Wydaje mi się że decyduje o tym producent oprogramowania co będzie w danej wersji.A co do jakości to większej różnicy miedzy Sony a MainConcept nie widzę jest bardzo dobra.
Odpowiedz
Nie chce mi się specjalnie triala instalować, ale w wielu wypadkach jest tak, że ze względów prawnych firma nie może jako testowe udostępniać nie swoich produktów. O ile czegoś nie skopałeś, to może tak jest w tym wypadku mimo, że w nazwie jest "Sony". Albo po prostu stwierdzili, że "nie bo nie". A tak na marginesie - demo 12PRO z tego co pamiętam pierwsze wersje wali znak wodny. Już z tego zrezygnowano? Czy nagle w magiczny sposób zniknęła CI przeszkadzajka?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości