Zacinanie filmów HD - rendering, ale co później?
Cześć.
Jestem nowa, w SV nieco potrafię i mam problem, który mam nadzieję pomożecie mi rozwiązać. Bez owijania w bawełnę...

Sprawa wygląda tak: mam mnóstwo filmów z kamery HD (1920x1080). Filmy niestety zacinają się na moim komputerze, ale u kuzyna działały na przykład poprawnie. I dalej - zrenderowałam je do słabszej jakości (nie potrzebuję, by to było w HD) i działają dobrze! Ale teraz pojawia się problem, jest ich naprawdę sporo, a ja muszę z nich skleić jeden. Zanim zrenderuję wszystkie do słabszej jakości minie ruski rok... Co innego mogę zrobić? Jakieś pomysły? Może idzie obniżyć jakość w inny sposób?... Nie mam pojęcia. Liczę na Was.

Pozdrawiam~
Odpowiedz
Przy tego typu problemach (tak żebyś na przyszłość wiedziała), musisz nam podać właściwości plików wejściowych z (PPM na klip -> properties -> general), ustawienia do jakich renderowałaś, a i dobrze będzie znać konfiguracje komputera. No i wersja Vegasa. ;)
Odpowiedz
A po co Padro? Ona nie o to pyta.

Polecam Ci Xilisoft HD VideoConverter do takich rzeczy. On hurtowo konwertuje wskazane pliki z rozdzielczością jaką chcesz.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Dziękuję za odpowiedzi.

@UP
A to nie będzie trwało wieczność? Tych filmów jest około 90... Co prawda nie wszystkie są długie.
Odpowiedz
(02-04-2013, 3:15)Cassie napisał(a):  A to nie będzie trwało wieczność? Tych filmów jest około 90

Jeśli masz słaby komputer to tak.
Witamy w świecie domowej edycji video!
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
No masakra, dopiero teraz zobaczyłem, że faktycznie chodzi o coś zupełnie innego. Dobrze Bunch, że czuwasz :) No, ale że koleżanka chce z kilku filmów skleić jeden to sam konwerter i tak nie wystarczy (znowu coś mieszam?). Dobrze by było, jeśli w konwerterze dałoby się ustawić kolejkę, wtedy załączasz na noc a rano masz (chyba) wszystko zrobione. Nie wiem, dawno się takimi programami nie bawiłem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości