Łączenie z siecią główną w routerze Linksys oraz bardzo dobre zabezpieczenia
Witam, ostatnio zakupiłem Router "Linksys" Ogółem instalacja no-problemowo ;) Internet świetnie na stacjonarce chodzi, w routerach linksys różnymi ustawieniami można się bawić przez "Networ Magic" No ale tak, gdy ustawiłem Wi-Fi prosił mnie o wybranie rodzaju zabezpieczeń, było chyba "Brak zabezpieczeń" ; "Lepsze zabepieczenia" i jakieś inne proste zabezpieczenia, i pod nimi napisane, że zalecane do nwowczesnego sprzętu/. W mojej sieci są telefony i 3-letni laptop, więc chyba podpadają pod ten "nowy sprzęt" Ale ustawiłem najpierw jedne zabezpieczenia, wchodzę na lapka, znajduję swoją sieć, a pod nią napis "Ten sprzęt nie ma zgodności z tą siecią" Czy jakoś tak, na tych drugich zabezpieczeniach to samo, dopiero wszedłem gdy dałem brak zabezpieczeń, co dziwne, mimo ustawionego przezmnie hasła nie zapytał o nie, tylko wszedłem na czysto, teoretycznie mógłbym nie mieć hasła, bo mieszkam na zamkniętym osiedlu, wokół sami swoi i nikt raczej nie włamywałby mi się na sieć, ale zawsze to lepiej mieć, wszedłem więc na "Networ Magic" ale opcja "Zmień ochronę sieci bezprzewodowej" jest niedostępna, ikonka taka wygasła, że nie da się w nią wejść, gdy na nią najechałem ukazał się napis "Funkcja dostępna tylko podczas połączenia z siecią główną" Więc co jest z tymi zabepzieczeniami? Jak włączyć sieć główną?
Odpowiedz