Przeniesienie projektu
Mam mały problem przeniosłem projekt swojego filmiku na drugi komputer (przy renderowaniu na pierwszym się wyłącza) i mam taki problem, że skopiowałem sobie wszystko wrzucam projekt, ale nie może pobrać sobie mediów. Jak mogę to zrobić by projekt po pokazaniu w jakiś sposób ścieżki do plików sam sobie pobrał odpowiednie ?? Dziękuję
Odpowiedz
Znaczy, że na eventach wyświetla napis "media offline"? Jeśli tak, to przy włączaniu projektu Vegas powinien automatycznie spytać, co zrobić z plikami offline. Musisz wtedy wybrać nową lokalizacje plików źródłowych (jeśli je też zgrałeś na drugiego kompa). Wybierając nową lokalizacje pliku wyskakuje pytanie, czy ten folder ma się stać nową lokalizacją dla wszystkich innych plików offline, wybierasz, ze tak i po problemie :) Tylko na kompa musisz przenieść WSZYSTKIE pliki użyte w projekcie, razem z plikami projektu (.sfv bodajże i jeszcze te drugie :))
Odpowiedz
Zapisać z mediami? Jest taka możliwość.
A dlaczego jak pyta o media których nie może znaleźć, to nie wykażesz konkretnej lokalizacji - a resztę z tego katalogu zassa automatycznie - wcześniej oczywiście pytając...
Ewentualnie funkcja automatycznego szukania mediów offline...
Odpowiedz