Kula Ziemska
Witam.

Muszę zrobić do projektu kilka filmików typu Wiadomości, tzn. wbija osoba (reporter) na dole pojawia się np. miejsce, imię i nazwisko...

Intro zrobiłem. (Kręci się Kula Ziemska, wchodzi napis Wiadomości, leci muzyka, itp.) Problem mam z przejściówką, tzn. tak jak w Wiadomościach przelatuje Kula Ziemska, taka niebieska bodajże z dźwiękiem. Oczywiście mógłbym skopiować to z wiadomości, jednak chciałem po części zrobić to sam.

I tu moje pytanie, prośba. Zna ktoś lub wie skąd mógłbym wziąć taką kulę ? Mam w intrze jedną, jednak robiłem je już dawno i za nic nie mogę sobie przypomnieć skąd ją mam.

Z góry dzięki...
Odpowiedz
Nie wiem, czy chodzi o coś takiego mniej więcej, ale najprościej będzie Frapsem nagrać kulę ziemską z Google Earth (tam z tego co pamiętam dało się jakąś animacje/przelot kuli ziemskiej ustawić)
Odpowiedz
Animacje kul ziemskich znajdziesz w różnych pakietach z animacjami. Zazwyczaj są nazywane "News" czyli wiadomości. Nie pytaj w jakich - bo nie wiem :)
Odpowiedz
Ok. Dzięki wszystkim, ale jeśli ktoś znałby nazwę pakietu lub stronkę to byłbym wdzięczny.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości