Problem z literką "Ż"
Witam,
Mam duży problem.
Mam Sony Vegas 12. Jednak gdy chce wpisać jakiś tekst, gdziekolwiek, zrobić jakieś napisy do filmu czy coś, i użyje literki " ż " to ta kombinacja klawiszy (Alt+z) robi to samo co operacja COFNIJ.

Da się to jakoś naprawić? Nie mogę tak pracować!
Odpowiedz
Nie mam Vegasa pod ręką, ale gdzieś w "Preferences" można dopisać skróty klawiszowe. Zmień ten skrót albo usuń go i po problemie ;)
Odpowiedz
Szukałem, nie ma tego skrótu
Odpowiedz
Niestety, problem ten nawet w najnowszym buildzie nie został naprawiony.
Trzeba używać tyldy... albo kopiować z edytora tekstowego.
Odpowiedz
To pokazuje w jakim poważaniu mają polski rynek :)
Taki błąd to PRIORYTET do naprawy przecież!
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Z całym szacunkiem - pierdolisz. Jaki rynek, o czym Ty mówisz. Niemal 100% - nawet z tego forum - jedzie na piratach i to jest rynek? Już ruscy mimo potwornego piractwa są atrakcyjniejszym rynkiem.
Poza tym absolutnie nie jest to priorytet, to nie edytor tekstu.
Priorytetem są zawsze istotne błędy które uniemożliwiają pracę. Żeby było śmiesznie, ten błąd na jednym komputerze u mnie występuje, a na innym nie. :) I nie mogę znaleźć niczego istotnego czym się różnią.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
U mnie w SV 11 ten problem występuje tylko w Protype, natomiast w wersji 12 występuje we wszystkich wtyczkach tekstowych... Ot, taki progres w rozumieniu Sony... Już dawno utwierdziłem się w przekonaniu, że SV 12 to najgorsza wersja w historii. Nigdy żadna wersja nie sprawiała mi tylu kłopotów co obecna i naprawdę zacząłem rozumieć tych sfrustrowanych użytkowników co rzucają ku.wami pod adresem Sony.
Odpowiedz
Zgadza się, o ile 11 w momencie wypuszczenia na dzien dobry sie walila ale w miare szybko poprawili to 12 ma mnóstwo wyłażących co chwilę "robili". Co jednego ubiją pojawia się drugi.
Z ProType o polskie literki walczyłem trzy lata, ale było to w sumie proste bo zjebany był ProType jako taki. Tutaj jest jakiś kiks w samym Vegasie. Zgłosiłem to jakiś czas temu na betaforum ale zero reakcji.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Literę "ż" robimy tak :
Shift~ z
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości