Błedy Vegasa z wyświetlaniem
Zamieszczam tutaj film aby pokazać jakie nowe błędy się trafiły.
Nawet nie szukam rozwiązania bo już macham na to rękę (szkoda nerwów). Ale pokazuję aby społeczność była świadoma.

Dwa problemy:

1) Vegas nie jest w stanie WYŚWIETLIĆ poprawnie filmu. Dostajemy migotanie, skoki, przebicia i wszystko inne. Sposób Rexora z przydzieleniem jednego procesora nie działa. Oczywiście wyrenderowanie takiego czegoś pokaże taki sam badziew jaki widzimy.

2) Ta opcja to chyba właśnie miała nam zastosować zmiany na całą szerokość eventu, prawda? A nie działa. Co ciekawe ten ProTitler nie ma nawet opcji do poruszania się między keyframami i dosuwania ich do ostatniej/pierwszej klatki automatycznie!

Pokazuję:

[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Twoje zgłoszenie jest o kant dupy rozbić. Nie do do powtórzenia praktycznie.
Jak dajesz coś takiego to pomijając, że film jest kiepskiej jakości, podawaj przede wszystkim wersje Vegas z dokładnością do buildu, wersje pluginu (build) który sprawia problemy, rodzaj plików wejściowych (z dokładnym określenie kodeka) oraz na jakiej maszynie to próbujesz - wielkość ram, jaka grafika (wersja sterownika) itd.
A jeżeli to jest rzeczywiście bug to spreparuj projekt plus pliki tak by każdy mógł zassać i spróbować, czy to tylko jak zwykle u Ciebie tak działa, czy jest to to rzeczywiście bug. Pomijam, że z tego co niewyraźnie widzę, to Vegas 11 więc jakby to powiedzieć, raczej poprawki się nie doczekać o userów nie masz co ostrzegac bo oficjalnei w handlu już go nie ma.
ProType - fakt, jest do dupy, po prostu unikam jak ognia :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Wiem. Powinienem. Ale teraz zalezy mi tylko na zaprezentowaniu nowych błędów.

O proszę, tyle co powiedziałem o jednym błędzie, już znalazłem kolejny.

Vegas nie respektuje keyfremów przy kopiowaniu eventów.

Tutaj dowód:

Kopiuję klip z zadanym rozmyciem, po jego skopiowaniu keyfremów na końcu... nie ma.
Mój Vegas jest niezdatny do pracy. Na systemie 64 bitowym i w takim samym Vegasie (64bity). Zmiana systemu z XP na Windows 7 nie pomogła w najmniejszym stopniu.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Bunch, ale po ch... to robisz, za chwilę w takiej formie to poleci do kibla. Przejmujesz krucjatę po Art-BI? Z tego co pamiętam to parę "błędów" już znalazłem, które potem nie okazały się błędami...
Podaj co build Vegasa i inne parametry. Bez zapewniam Cię, że poleci do kosza.

Odpowiedz
Sprawdziłem - u mnie wszystkie keyframy się kopiują.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości