jak ustawić projekt
mam pytanie rzadko używam programu sony vegas,wiec mam pytanie jak ustawić parametry filmiku projektu żeby jakość była jak najlepsza tu są parametry pliku który zamierzam użyć do projektu
sorki że nie w postaci fotki tylko filmiku ale zawsze można wcisnąć przycisk pauza
Odpowiedz
"Match Media" ustawi automatycznie.
Sorki, że pisemnie, ale zawsze możesz wcisnąć [F1] w Vegasie, przekopiować to co w cudzysłowie, i odnaleźć gdzie jest ta magiczna funkcja...
Odpowiedz
(01-29-2013, 23:47)mateuszszar napisał(a):  "Match Media" ustawi automatycznie.
Sorki, że pisemnie, ale zawsze możesz wcisnąć [F1] w Vegasie, przekopiować to co w cudzysłowie, i odnaleźć gdzie jest ta magiczna funkcja...

czy mógłbyś w krótkim filmiku na jakimś pliku pokazać gdzie mam wejść i jakie ustawienia zastosować do parametrów mojego pliku
Odpowiedz
nie, nie mógłbym.
Klawisz [F1] Ci nie działa pod Vegasem?
Czy nie zrozumiałeś, co napisałem wyżej?

Przecież masz całą odpowiedź jak na dłoni...
Odpowiedz
(01-30-2013, 0:01)mateuszszar napisał(a):  nie, nie mógłbym.
Klawisz [F1] Ci nie działa pod Vegasem?
Czy nie zrozumiałeś, co napisałem wyżej?

Przecież masz całą odpowiedź jak na dłoni...

działa f1 jak wcisnę to wyskakuje takie okienko
i właśnie co tam w cudzysłowie mam przekopiować i co dalej i gdzie jest ta "Match Media"
Odpowiedz
W oknie, które Ci się otworzyło, masz z lewej strony u góry okno, do wprowadzenia tekstu: Wpisz słowo kluczowe, które chcesz wyszukać.
Wpisz tam "Match Media",.

Updating Project Video Settings to Match a Video File

Vegas Pro makes it quick and simple to update your video Project Properties based on an existing media file.

--------------------------------------------------------------------------------

From the File menu, choose Properties to display the dialog.

On the Video tab, click the Match Media Settings button . The Open dialog is displayed.

Browse to the file you want to match and select it. The properties for the selected file are displayed at the bottom of the dialog.

Click Open. The settings in the Project Properties dialog are updated to match the file you selected.
Odpowiedz
(01-30-2013, 0:30)mateuszszar napisał(a):  W oknie, które Ci się otworzyło, masz z lewej strony u góry okno, do wprowadzenia tekstu: Wpisz słowo kluczowe, które chcesz wyszukać.
Wpisz tam "Match Media",.

ok już rozumiem ale potem jak ustawić parametry projektu żeby jakosć była jak najlepsza
Odpowiedz
Za chwile pewnie napiszesz, że nie znasz angielskiego ;)
Więc wklejam to, co translator wypluł...

Cytat:Aktualizacja ustawień wideo projektu dopasować plik wideo

Vegas Pro umożliwia szybkie i proste, aby zaktualizować właściwości projektu wideo na podstawie istniejącego pliku multimedialnego.

-------------------------------------------------- ------------------------------

Z menu Plik wybierz polecenie Właściwości, aby wyświetlić okno dialogowe.

W zakładce Video, kliknij równej przycisk Media Settings.Otwórz okno dialogowe.

Przejdź do pliku, który chcesz dopasować i wybierz ją. Właściwości wybranego pliku są wyświetlane w dolnej części okna.

Kliknij przycisk Otwórz. Ustawienia w oknie dialogowym Właściwości projektu są aktualizowane, aby dopasować wybrany plik.

Projekt się sam dopasuje. Ot - taka magiczna funkcja :)
Odpowiedz
(01-30-2013, 0:33)mateuszszar napisał(a):  Za chwile pewnie napiszesz, że nie znasz angielskiego ;)
Więc wklejam to, co translator wypluł...

Cytat:Aktualizacja ustawień wideo projektu dopasować plik wideo

Vegas Pro umożliwia szybkie i proste, aby zaktualizować właściwości projektu wideo na podstawie istniejącego pliku multimedialnego.

-------------------------------------------------- ------------------------------

Z menu Plik wybierz polecenie Właściwości, aby wyświetlić okno dialogowe.

W zakładce Video, kliknij równej przycisk Media Settings.Otwórz okno dialogowe.

Przejdź do pliku, który chcesz dopasować i wybierz ją. Właściwości wybranego pliku są wyświetlane w dolnej części okna.

Kliknij przycisk Otwórz. Ustawienia w oknie dialogowym Właściwości projektu są aktualizowane, aby dopasować wybrany plik.

Projekt się sam dopasuje. Ot - taka magiczna funkcja :)
dzięki bardzo sorki że zawracałem głowę ale nie używam sony vegasa często raczej wole adobe after efects ,miłego wieczorku ,życzę
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości