film nagrany pionowo jak go rozciągnąć ?
Tak jak w temacie zmieniłem w opcji properties pixel aspect radio i obraz minimalnie się rozszerzył. Wyłączenie opcji Maintain Aspect radio nic nie daje jak mogę ten obraz rozciągnąć na maxa ? bez powiększenia ? dzięki :)
Odpowiedz
Lepiej wejdź w Pan/Crop i w zakładce Source zmień "Maintain aspect radio" (albo w properties) - na No.
Obraz będzie rozciągnięty na cały ekran... tylko czy to będzie ładni wyglądało, to już inna sprawa :)
Odpowiedz
dzięki za szybką odpowiedz :) , ale zrobiłem to jak pisałem wcześniej Wyłączenie opcji Maintain Aspect radio nic nie daje tylko minimalnie powiększa.Mogę go w tej zakładce po prawej tylko przybliżyć obraz i mnie interesuje tylko rozciągnięcie.
Natomiast jeśli zrobię Strech to fill frame w zakładce source to obraz mam odwrócony w lewą stronę za to mogę go rozciągnąć.Jakość nie ma znaczenia :)
Odpowiedz
Musiałeś mnie nie zrozumieć....
Przeczytaj dokładnie jeszcze raz. A jeśli nie wychodzi nadal, to daj sampla (jakiś mały fragment - możesz zamieścić jedno ujęcie na Dropbox... a ja Ci dopasuję projekt... OK?).
Odpowiedz
http://www.sendspace.pl/file/5e7fbdb708a8669bbf498d6/cp

spróbuj rozciągnąć na maxa jeśli ci się udało podaj jak tego dokonałeś :) dzięki :)
Odpowiedz

.veg   cp - vegas.veg (Rozmiar: 10.66 KB / Pobrań: 110) W załączniku plik vegasa... konkretnie wersja Vegas Pro 11.
Otwórz ten projekt, później wrzuć klipy, które chcesz wstawić...
Najpierw kliknij na ten klip, który ja wstawiłem, kliknij prawym przyciskiem -> kopiuj, a następnie wrzuć wszystkie inne klipy, na których klikniesz prawym przyciskiem -> "Paste Event Attributes".
Odpowiedz