Bardzo ładne ujęcia z kranu.
Jak w temacie, bardzo ładne ujęcia z kranu:

Podoba się?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Nie pomyliłeś filmików? Przecież to denne ujęcia. Chyba, że miałeś na myśli, że kran zrobiony własnoręcznie za 10zł to ok, można przyjąć że praca kranu jest spoko, ale krzywe ujęcia chodnika nie uważam za bardzo ładne :)
Odpowiedz
Pod jakim względem denne? Zwykły test kranu, a nie oskarowy film. Wyraźnie jest napisane, że nie miał jeszcze zamontowanego podglądu. Poza tym poczytaj na forach opinie ludzi o wyrobach Sylwka Kuny.
Odpowiedz
Denne w odniesieniu do słów Buncha "bardzo ładne ujęcia". Wchodzac w link wyobrażałem sobie jakieś ujęcia świetnych plenerów z kranu.
Odpowiedz
Nie wiesz, że trzeba brać poprawkę na Buncha?:)
Zresztą każdy ma swój gust.
Odpowiedz
Hej, co wy opowiadacie? Zastanawiam się tak i zastanawiam dlaczego akurat doczepiliście się tego filmiku i wciąż nie mogę dojść "dlaczego". Dla mnie jazda jest płynna i zawiera ujęcie przedstawione w bardzo ciekawy sposób. Ładnie to wszystko wygląda. Nie widzę w tym absolutnie nic dennego. Podoba mi się ten film.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Nikt się nie doczepił, jeżeli już zaznaczyłem tylko fakt, że źle nazwałeś wątek oraz napisałem co myślę. Po to jest forum. Tobie podoba się praca kranu a nie ujęcia. Jest tam pokazany chodnik, krzywy kadr i brama. Nie uważam tych ujęć za ładnych w sensie artystycznym. Praca kranu jest ok, lecz bez podglądu można na ślepo jechać. Tak jak napisał Pinto... gust jest jak dupa, każdy ma swoją :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości