Jaki program polecacie?
Witam.

Wiem, że forum jest poświęcone tylko Sony Vegas, ale jednym odwiecznym pytaniem jest co kto używa i poleca do wcześniejszego nakręcenia sceny,ujęcia z gry czy też pulpitu.

Chciałbym się dowiedziec co tak naprawdę polecacie za program do nagrywania scen z gier.
Sam aktualnie korzystam Total Screen Recorder "gold" , ale zauważyłem że przy zapisywaniu z użyciem kodeka XviD jest to obraz dobry, chodź niezbyt dobrze zgrywa się do jakości nagrywania.
Sony bardzo dobrze odczytuje pliki i przerabia, ale pixele mi wariują i mam przycięcia.

Tak więc, zwracam się do was z pytaniem:
Jaki program do nakręcania z gier?
(niezbyt wymagający co do wymagań komputera, ale i pokazujący że jakośc się liczy)
Odpowiedz
Ja jakiś czas temu kupiłem Action!. Używa swojej wersji h.264, więc obraz jest na prawdę dobrej jakości, a pliki - niewielkie. W sumie jestem zadowolony. http://mirillis.pl/pl/store/onlinestore_action.html
Ja kupiłem, jak była promocja - za 49,95zł... więc wydaje mi się, dobra stawka.
Odpowiedz
Fraps, nagrywa materiał nieskompresowany.
Do pulpitu dobrym programem moim zdaniem jest Hypercam 3, ale bodajże płatny.
Odpowiedz
Najlepszym do pulpitu jest zdecydowanie Camtasia Studio. No i nowym Frapsem też można pulpit nagrać.

A co do gier, ostatnio gdzieś przeczytałem o "podobno" dużo lepszym programie niż Fraps. Nazywa się Dxtory.
Odpowiedz
Gdzieś jeszcze tam pojawia się Bandicam, który ma małą stratę jakości obrazu.

(01-26-2013, 0:33)mateuszszar napisał(a):  Ja jakiś czas temu kupiłem Action!. Używa swojej wersji h.264, więc obraz jest na prawdę dobrej jakości, a pliki - niewielkie. W sumie jestem zadowolony. http://mirillis.pl/pl/store/onlinestore_action.html
Ja kupiłem, jak była promocja - za 49,95zł... więc wydaje mi się, dobra stawka.

Tak, ten program rzeczywiście jest dobry, ale trzeba pamiętać, że ta tańsza wersja nie jest do użytku komercyjnego.
Odpowiedz
Dziękuje wszystkim za wypowiedzenie się.

W moim przypadku wypróbowałem Bandicam ze względu na swoją popularnośc jak i jakoś nagrywanego obrazu, powiem wam że sprawuje się rewelacyjnie.
Zaopatrzyłem się w pełną wersję, i jestem w pełni zadowolony z tego programu.
Co mogę powiedziec jeszcze, po zainstalowaniu XviD kodeków, wszystko mało zajmuje i jest w genialnej jakości co do rozmiaru i jakości odtwarzania.

Polecam !
I jeszcze raz dziękuję za wypowiedzenie się :)
Odpowiedz