Intro do filmów
Witam! Na wstępie chciałbym powiedzieć, że jestem totalnym laikiem w dziedzinie tworzenia animacji, więc prosiłbym, żeby się ze mnie nie śmiać, że nie potrafię czegoś takiego zrobić :)

Otóż potrzebuję intra na mój kanał YT. Chciałbym aby wyglądało ono mniej więcej tak : Na początku 3 napisy pojawiające się kolejno po sobie : Let's Play'e , Recenzje , Trolling . A w następnej "scenie" Pojawia się obrazek a pod nim widnieje pojawiający się po tym obrazku napis : PanTrollman . W trakcie pojawiania się napisu chciałbym, aby poleciał dźwięk z 34 sekundy tego filmu :
Nie potrzebuję tutaj jakiś super efekciarskich animacji, chodzi głownie o te, o których wspomniałem powyżej. Osobie, która będzie chętna do zrobienia czegoś takiego podeślę na PW kontakt ze mną, aby dostarczyć materiały, jakie chciałbym, aby były zamieszczone w intrze (czyli obrazek, który ma pojawiać się w 2 scenie). I jeszcze raz proszę o wyrozumiałość, dla was pewnie wykonanie czegoś takiego to pryszcz, mi by to zajęło pół wieku :D
Odpowiedz
Był tutaj taki kolega co robił za darmo (w ramach szkolenia się). Może się zjawi...
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości