Ślub
Witam.

Czy wśród użytkowników znajdują się osoby zajmujące się kręceniem filmu weselnego? Nadszedł ten dzień i mamy już termin i sale oraz zespół. Brakuje nam kamerzysty i fotografa:)
Jakby ktoś był zainteresowany to proszę pisać. Wesele w woj. Opolskim w Dobrodzieniu, także ewentualnie najbliżej mają spece z opolskiego i śląskiego.
Jeżeli nikt się nie czuje na siłach, ma za daleko etc to poproszę o ewentualne namiary na kogoś dobrego :)

Edit:
Jeżeli chodzi o zaplecze finansowe to raczej czekam na oferty z waszej strony, gdyż moim zdaniem ktoś musi wiedzieć za ile może takie coś zmontować. Chyba ze po prostu ktoś może nakrecic film za 2tys, a np. za dodatkowy 1 tys dorzuca jakis clip, inny montaż. Wszystko kwestią uzgodnienia.
Nie chcę np. powiedzieć ze mam na to przeznaczone 10tyś bo wtedy 80% zrobi mi wycene na 9 tysięcy :)

Po prostu oczekuję ofert, z ewentualnymi stronami gdzie się prezentują :)
Odpowiedz
Wypadałoby się określić jaki masz budżet na te rzeczy.
Odpowiedz
(01-19-2013, 17:38)Pinto napisał(a):  Wypadałoby się określić jaki masz budżet na te rzeczy.

malarz napisał(a):Nie chcę np. powiedzieć ze mam na to przeznaczone 10tyś bo wtedy 80% zrobi mi wycene na 9 tysięcy :)

Po prostu oczekuję ofert, z ewentualnymi stronami gdzie się prezentują :)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Bunch... Nie zauważyłeś, że był edit? :)
Odpowiedz
Myślałem, że więcej osób się tym trudni a tu zonk :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości