Problem z importowaniem plików
Wcześniej nie miałem z tym żadnych problemów, ale dzisiaj już się pojawiły i nie mogę przez to pracować. Mianowicie, nie mogę zaimportować żadnych plików do Sony Vegas 10.0. Niezależnie jakim sposobem to robię, nie mogę wrzucić ani mp4, mov, jpeg, po prostu nic nie działa.

Po kliknięciu w import media i wskazaniu folderu, skąd chciałbym wziąć plik ukazują się one dopiero po ustawieniu Files of type na All Files, co jest w zupełności normalne. Kiedy jednak daję Open wyskakuje mi następująca informacja: Warning: An error occurred while opening one or more files. The file is an unsupported format Dzieje się tak z plikami w każdym formacie.

Dodam, że istalowałem/aktualizowałem już ffdshow XP Codec Pack, ale nic to nie pomogło.

Proszę o pomoc, zależy mi na czasie, by jak najszybciej rozwiązać ten problem.
Odpowiedz
Mam SVPro 8. Mam również problem z importem plików. Od pewnego miejsca nie moge dalej importować kolejnych plików (ale z takim samym rozszerzeniem jak poprzednio zaimportowane). Tyle że mój komunikat brzmi tylko: Warning: An error occurred while opening one or more files. Co ciekawe po otwarciu nowego projektu te pliki mogę już importować w nowym projekcie i wszystko jest ok. tyle że niestety nie mogę ich przekopiować i wkleić do poprzedniego projektu aby mieć całość w jednym projekcie (tzn. kopiowac się daje ale się nie wkleja). Raczej nie jest to kwestia pojemności projektu bo wcześniej zaimportowane pliki po skróceniu mają razem ok. 6 minut czyli nie tak dużo. Bardzo proszę o jakieś wskazówki bo jesetm początkujący w tym programie a nie wiem jak rozwiązać ten problem.
Odpowiedz
ja mam ten sam problem i nie wiem co znim mam robic
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości