Vegas + debugmode frameserver
W opcjach renderowania jest do wyboru frameserver ale gdy odpalam render to nie pojawia się okno frameserwera tylko renderuje się krótko mały pliczek i koniec. Ktoś się spotkał z tym problemem? Sprawdzałem na wersji vegasa 11 i 10.

edit
Tak przeglądam filmiki na YouTube z tutorialami i widzę że u mnie ta pozycja w opcjach renderowania zupełnie inaczej się nazywa niż u innych, ja mam "DebugMode FSACMC (internal use)" a powinna być chyba "Debugmode Frameserver". Coś jest nie tak, może ktoś wie o co chodzi.
Odpowiedz
Zakłam, że wiesz, jak to działa? Tam zawsze się generuje, jak to określiłeś mały plik avi, taki ma właśnie być.
Ale po uruchomienie renderu powinno się pojawić okienko Framserwera które będzie widoczne tak długo, dopóki nie naciśniesz stop serving.
Na Vegas 10 wygląda to tak:

http://www.malew.user.icpnet.pl/frameserving.jpg

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Udało mi się rozwiązać problem. Popełniałem banalny błąd. Zamiast w opcjach renderowania wybrać "Save as type: Debugmode frameserver.avi" to ja właziłem do "video for windows.avi" i tam na liście kodeków wybierałem pozycję z "debugmode". Teraz wszystko gra. Można zamknąć.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości