Jak zrobić taki efekt?
Mam zamiar rozkręcić konto YouTube w sposób dodawania dość często AMV, i wgl różnych filmików typu fragmovie cs 1.6 itp.. ale potrzebuje dobrego Intra rzucającego się w oczy, mam już pomysł wszystko ogarnięte prócz 1 rzeczy a mianowicie: chciałbym taki efekt jak jest w tym filmiku: "https://www.youtube.com/watch?v=6luNyv1Kp8M"

Tak żeby obrazek się spalił? Macie może link do tutoriala albo wiecie jak uzyskać taki efekt?
Odpowiedz
tu masz tutorial jak to zrobić http://www.videocopilot.net/tutorial/disintegration/
Odpowiedz
Dzieki wielkie ;)

A może zna ktoś jakieś dobre utwory do filmików AMV Naruto, fragmovie CS 1.6, AMV Bleach, AMV Dragon Ball?
Chodzi mi o utwory które są zatwierdzone przez Youtube( w edytorze filmów na yt)? Prosze wypisać najlepsze jeśli znacie ;)
Odpowiedz
Albo jakiś utwór bez praw autorskich który jest przeznaczony do użytku komercyjnego ;]
Odpowiedz
To jakas plaga znowu, przychodzi nub i składa zamówienie "rzucajcie utwory do", takie najlepsze, żeby pasowały, i jeszcze żeby nie było problemów z prawami. A potem taki autor radośnie wrzuci na YT kolejną sklejkę z radosnym "present", obowiązkowym "kopyrajtem" i będzie żebrał suby.
Stary, rozumiem, jakbyś robił jakiś naprawdę swój film, twórcze cierpienia młodego Wertera, gdzie nie bardzo wiesz co użyć. OK. Ale jeżeli słysze już o Naruto i spółce, czyli jesteś fanem anime, to sorry, albo to czujesz i jesteś w stanie dobrać odpowiednią muzę i zrobić coś choć częściowo autorskiego, albo daj se spokój chłopie. Włóż trochę pracy, są ferię, posiedź dwa dni na necie, odłśuchaj ileś muzyki, zobacz która pasuje rytmem i kto wie - słowami do tego co chcesz robić. No CIUT inwencji, odrobinkę chociaż...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
W tym problem że wiem jakie utwory do tego pasują i wgl. Tylko że te które pasują nie są do użytku komercyjnego bez licencji, a mi chodzi o darmowe, nielicencjonowane utwory które można wrzucać do użytku komercyjnego tzn. Youtube Adsense. Większość nutek Skillet'a Linkin Parku pasują ale do nich jest wymagana licencja. A podejrzewam że przewinęło się tu sporo takich TEMATÓW i że ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Odpowiedz
Jak chcesz, mogę Ci zrobić taki utwór. W stylu Linkin Park. Nawet możesz sobie wybrać, do czego ma być podobny - i uwierz mi - będzie. Może być nawet identyczny, ale zrobiony tak, żeby prawa autorskie nie chwyciły (i nie mówię o rozpoznawaniu przez youtube, tylko np. żeby Zaiks nie zakwestionował, że to plagiat). Wiem jak to zrobić. Oczywiście jeśli tylko chcesz, możemy spisać odpowiednią umowę, na utwór. Oczywiście z przekazaniem praw autorskich (za dodatkową dopłatą).
Mam nadzieję, że mniej więcej wiesz, jakie pieniądze wchodzą w grę?
Ale skoro chcesz rozkręcić stronę yt, z której pewnie będziesz czerpał korzyści, to myślę, że lekka inwestycja się opłaci.
Jak coś, to dawaj znać, i zaczynaj zbierać kasę. Bo na pewno nie będą to kwoty rzędu kilku stówek... ;)
Odpowiedz
napisz na czym by to polegało, ten niby nie plagiat( że byłaby identyczna) z tego co słyszałem to wystarczy zremixować troche utwór i traci swoje prawa autorskie( nawet w kodeksie jest napisane). Więc po co miałbym Tobie płacić skoro sam moge sobie Remix'a zrobić i to wszystko, ja potrzebuje tylko propozycji utworów które można wykorzystywać do celów komercyjnych i tyle, ponieważ nie chce mi sie remixować nie mam na to zbytnio czasu.
Odpowiedz
(01-17-2013, 16:12)sh4dow994 napisał(a):  ...z tego co słyszałem to wystarczy zremixować troche utwór i traci swoje prawa autorskie.
Próbuj. Proszę bardzo. Tylko myślisz skąd się biorą te wszystkie sprawy w sądzie o plagiat?
Oczywiście, są na to artykuły. Są wytyczne - można się dowiedzieć choćby w Zaiksie...
Ja to akurat wiem, bo pytałem. Ale jeśli masz inne informacje - rób jak chcesz. Jak to mówią "nie mój cyrk, nie moje małpy...".
(01-17-2013, 16:12)sh4dow994 napisał(a):  napisz na czym by to polegało, ten niby nie plagiat( że byłaby identyczna)
Chyba sobie jaja robisz :) Ja mam Ci napisać? A może nuty wysłać (tylko "nuty" w rozumieniu oryginalnym, a nie wg nowomowy gimbusowej). Za wiedzę się płaci. Znam się na tym. Mam takie możliwości. Wiem jak zrobić, żeby się "ślizgnąć" nie zawadzając o plagiat. I żeby dupy nie umoczyć w razie czego. Za taką wiedzę i umiejętności się kolego płaci. I to słono.

Chcesz przykład?
Widziałeś program Magdy Gessler?
Kojarzysz czołówkę programu?
Jesteś w stanie napisać, jaki to utwór? ;)
Odpowiedz
Nie mogę znaleźć nigdzie tej czołówki, ale z tego co pamiętam, był to soundtrack z Mission Impossible, czyż nie?
Odpowiedz