moja produkcja w polowie,
filmik trochę w połowie mój pomysł mój niestety za słabego mam kompa i wywala mnie adobe after efects za małe parametry kompa 2 rdzeniowy procesor amd 2,1 gh i 1g ram i 32bity system , resztę dokończył mój dobry przyjaciel mieszkający na stałe we włoszech ,na podstawie moich wskazówek i połowicznego projektu zrobił resztę sam na swoim kompie
Odpowiedz
Fajne! Mase pracy widać! Szkoda, że nie trwa dłużej. Jednak AE to potęga. Jak sobie kupię nowego kompa to też muszę się za to wziąć, kompoziting obrazu to świetna zajawka!
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Czyli właściwie jakie był Twój wkład pracy? Co mu wysłałeś, opisy, rysunki?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(01-18-2013, 10:53)efix napisał(a):  Czyli właściwie jakie był Twój wkład pracy? Co mu wysłałeś, opisy, rysunki?

plik zapisanego w projektu i resztę plików potrzebnych do zrobienia całej pracy ,no i rozmowa przez telefon jak i co ma mniej więcej wyglądać ,dokładnie moja praca do momentu umieszczenie tego statku co ląduje ,resztę projektu wykonał kolega czyli wszystkie zrujnowane budynki gruzy przelatujący blisko kamery statek kosmiczy,startujący statek oraz korekcje kolorów to już robota kolegi po konsultacjach telefonicznych ze mną ,sam nie dałem rady zrobić całego sam bo tak jak pisałem za słabego mam kompa
Odpowiedz