Własne przejście
Witam.
Czy w Vegasie Pro 11 da się zrobić własne przejście między filmami? Np. przelatujący samolot za którym pojawia się obraz drugiego filmu.
Odpowiedz
musiałbys w innym programie stworzyć taką animację i przenieść ją do programu.
Odpowiedz
Mógłbyś podać przykład takiego programu?
Odpowiedz
proDAD Adorage posiada zestaw tysięcy przejść, m.in. samolot o którym piszesz, ponadto ma możliwość wielu własnych konfiguracji tychże przejść.

Środkowe video:
http://www.prodad.com/home/products/vide...l-us.xhtml
Odpowiedz
A czy jest jakaś darmowa paczka?
Odpowiedz
(01-13-2013, 13:29)szerwony napisał(a):  Mógłbyś podać przykład takiego programu?

Np. Sony Vegas.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Nie mógłbyś samodzielnie zrobić owe przejście? Grafika samolotu z kanałem alpha plus tradycyjne przejście z Vegasa "z prawa do lewa". Synchronizujesz z samolotem i przejście jak ta lala. Możesz opcjonalnie dodać jakieś efekty.
Odpowiedz
A gdzie jest to przejście "z prawa do lewa"? Sorry że tak pytam ale nie jestem profesjonalistą
Odpowiedz
Nawet nie chciało Ci się zajrzeć w zakładkę "Transitions" czyli przejścia... Tam, a dokładnie w Linear Wipe znajdziesz przejście z prawej do lewej, z lewej do prawej i różne inne. Znajdź samolot z perspektywy "pod kątem" aby skrzydła tworzyły przekątną obrazu. W programie graficznym wytnij tło, zostaw samolot z kanałem alpha, wstaw do projektu, wykadruj aby zasłonić moment przejścia. Wybierz "Bottom-Right Diagonal, Soft Edge" Cała filozofia. Podłóż stosowny efekt dźwiękowy dodaj jakiś efekt iluminacji świetlnej że niby słońce odbija się od szyby oraz jak masz dodaj także smugi spalin. Wymyśl coś, to nie jest trudne.
Odpowiedz
Swoją drogą był tu taki co oferował tworzenie intro za darmo. Pamietacie kto to był z userów?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości