Muzyka do tła
Potrzebuję masę powtarzam MASĘ muzyki do tła
może być to różna muzyka ale potrzebuje muzyki żeby była w tle.
Coś podobnego do grapes - i dunno
bardzo dziękuje za wszystkie propozycje i dodawajcie muzykę nawet jak już ktoś napisał!

Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Odpowiedz
Zadziwiające, nad tym trzeba by przeprowadzić jakieś badania, może istnieje na jakiejś wyspie tajemnicza hodowla szczególnego rodzaju speed-nubów prowadzona przez jakiegoś szalonego naukowca? Hmmm....
Zawsze jak widzę taki tekst to przypomina mi się dowcip o liście "Specjalnie pisze powoli, bo wiem, że wolno czytasz"...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
A gdzie się spieszysz? Skoro potrzebujesz na teraz odezwij się do Kilara, może na szybko coś skomponuje.

Po pierwsze jeśli oczekujesz pomocy postaraj się wyjaśnić dokładnie o co Ci chodzi. Muzykę do jakiego tła? Co to jest Grapes czy jakieś Dunno? Zespoły, kompozytorzy, gatunki? Nikt nie będzie specjalnie szukał definicji zwłaszcza jeśli nie wiesz czy prawidłowo napisałeś. Pokaż, że Ci zależy, że sam szukałeś, nie czekaj na gotowe bo w ten sposób nikt Ci nie pomoże.
Odpowiedz
Sorry dude I donno
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Czyli to jedna nazwa. Znaki interpunkcyjne i wielkie litery widać nie są potrzebne :)
Odpowiedz
Pytałem się o muzykę a nie o poprawność lub wygląd mojego wątku, ale nieważne. Muzyka ma być tłem czyli chodzi mi o to że np. gram w minecrafta i żeby poprawić atmosferę leci muzyka w tle taka szybka no nie wiem taka trzymająca w napięciu lub taka jakby miało coś się zaraz stać.

Z góry dziękuje
Odpowiedz
Podałem Ci już wcześniej link do jamendo.com z Novem Music. Na stronie jest przecież zaawansowana wyszukiwarka i możesz szukać wg gatunków czy nawet nastroju. Poza tym szukasz muzyki z akcją ("trzymająca w napięciu lub taka jakby miało coś się zaraz stać"), czyli szukasz muzyki z bębnami, muzyki orkiestralnej a podajesz tytuł utworu, który bardziej pasuje do bitu jakiegoś utworu hip-hopowego... Wydaje mi się, że sam nie wiesz czego dokładnie szukasz, sam nie próbujesz znaleźć a liczysz, że ktoś zapoda Ci link do fajnej nutki. Poza tym nie chce mi się dalej prowadzić dialogu bo nie daj Boże pomogę Ci stworzyć kolejne działo z "Minecrafta".
Odpowiedz
Nie wiem czemu krytykujecie mnie negatywnie ale napisane jest na przykładzie tytuł tej hiphopowej nutki chodziło mi że rytm się powtarza a nie że szukam z takiego gatunku jeżeli możesz podaj nazwę tak jak napisałem muzyki z bębnami itp.
Odpowiedz
(01-11-2013, 18:49)GodiPlayGames napisał(a):  Nie wiem czemu krytykujecie mnie negatywnie ale napisane jest na przykładzie tytuł tej hiphopowej nutki chodziło mi że rytm się powtarza a nie że szukam z takiego gatunku jeżeli możesz podaj nazwę tak jak napisałem muzyki z bębnami itp.

Więcej jeszcze wątków pozakładaj, to na pewno nikt nie będzie cię krytykował. Masz link do strony, to szukaj. Nikt za ciebie tego nie zrobi.
Odpowiedz
Skoro już jesteśmy na forum Sony Creative:

Tutaj są sample i loopy: http://www.sonycreativesoftware.com/loops
Tutaj jest Music Studio (prosta wersja, żeby nie było ,że za trudne i w ogóle beeee) http://www.sonycreativesoftware.com/musicstudio

Zrobisz sobie taką muzę, jaką będziesz chciał a nawet lepszą, jak się przyłożysz. Powodzenia! :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości