Muzyka bitewna, wojenna lub coś podobnego.
Witam. Tak jak w temacie, poszukuje muzyki do filmiku, wojennej bitewnej lub coś w tym stylu :], chodzi o scenę z walką, taką walką wiecie muzyka rozpoczyna się łagodnie, rozkręca się i robi się przyjemny rytm.
Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje im więcej tym lepiej.

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.
Odpowiedz
Może to:

Nie jest to wprawdzie ani muzyka wojenna, ani bitewna tylko gatunek trailer music. Może się spodoba. Ja osobiście lubię takie klimaty i interesuje mnie ten okres historyczny, więc jak dla mnie połączenie tego gatunku akurat z tym serialem (w mojej opinii bardzo dobrym) jest idealne.
Odpowiedz
Może i nie jest jak mówisz ale wzbudza uczucia, dzięki i czekam na kolejne propozycje!

Jak się da dać jakąś pochwałę czy coś to pisz bo to mój pierwszy post na tym forum i wiadomo.
Odpowiedz
Jeżeli będziesz chciał wrzucić ten filmik na Youtube lub w jakikolwiek sposób go opublikować to będziesz potrzebować muzyki na licencji CreativeComons albo innej pozwalającej na używanie lub po prostu mieć do niej prawa - wiem że jest to trudne ale możliwe.

Osobiście polecam muzykę Marka Petrie, może John Dreamer - Brotherhood, Two steps from hell - protectors of the earth
Odpowiedz
Polecam utwory Novem Music na jamendo.com. Genialne utwory w aranżacji jakiej szukasz.

http://www.jamendo.com/pl/artist/372321/...u-ez-gomez
Odpowiedz
A dalibyście rade wytłumaczyć mi jak tą licencje otrzymać?

Oczywiście tematu nie zamykam czekam na inne propozycje oczywiście nie muszą zgadzać się z opisem oraz dziękuje za powyższą stronę i także dziękuje za podanie dobrego zespołu jakim jest Two steps from hell.
Odpowiedz
Z muzyką z jamendo.com nie jest tak łatwo jak wszyscy piszą. Jeżeli chcesz wykorzystać utwór do celów niekomercyjnych oczywiście nikt się nie przypieprzy, musisz jedynie stosować się do zaleceń jakie wydał autor, czyli np. podanie autorstwa czy udostępnienie swojego utworu (filmu) na tej samej licencji. Jeżeli chcesz utwór wykorzystać do celów komercyjnych musisz mieć papier. W ogóle warto mieć papier zawsze. W tym celu masz coś takiego jak licencja PRO, bądź jeszcze prościej... po prostu skontaktuj się z autorem utworu i dogadaj sprawę. Ja wykorzystałem dwa utwory Novem Music do filmu niekomercyjnego i nie było problemów, sam autor nie miał nic przeciwko.
Odpowiedz
Czyli jak se wstawię do filmiku z gry na yt muzykę to raczej nikt się nie przysra?

Temat cały czas otwarty zapraszam do dodawania :)
Odpowiedz
GodiPlayGames napisał(a):Temat cały czas otwarty zapraszam do dodawania :)

moja propozycja: http://freeplaymusic.com/ powinieneś coś sobie znaleźć :D
Odpowiedz
Możesz także skorzystać z "biblioteki" muzyki na YT, jest trudno znaleźć coś co by pasowało ale czasem się trafia jakaś przyzwoita piosenka :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości