Intro youtube [Alvin1993MaxMusic]
Witam!
Mam problem ponieważ chciałbym zrobić intro do konta na youtube
ale niestety sony vegas nie chcę mi się zainstalować ;p
Więc tu jest prośba żeby ktoś zrobił intro do mojego kanału na youtube
nick z youtube Alvin1993MaxMusic najlepiej w jakości HD jednak jeżeli nie będziecie mogli to może być troszkę gorsze jednak chodzi mi coś w miare ładnego intro najlepiej żeby trwało 15-20 sek co do wyglądu intra zdaje się tutaj na wasze pomysły [b][b]najfajniejsze intro wynagrodzę ;)[/b][/b]

Prace wysyłajcie na adres email
rambo138@gmail.com lub wrzućcie na jakiś hosting plików
;p
Odpowiedz
Na kiedy Ci to potrzebne? Do jutra może być? to bym jeszcze dzisiaj zrobił. Oczywiście w Full HD.
Odpowiedz
Jeżeli wyrobił byś się do 11 stycznia to byłbym wdzięczny prace na rambo138@gmail.com jak coś wyślij ;p
Odpowiedz
To była ironia. Za takie rzeczy płaci się spore pieniądze a Ty napisałeś niemal żądanie... "Prace wysyłajcie na adres..." To nie CV człowieku. Wątpię aby też ktokolwiek z forumowiczów zrobił Ci za friko Intro (jak to często nowi piszą) aby poćwiczyć umiejętności... Sony Vegas nie chce Ci się zainstalować powiadasz? Nie tędy droga kolego. Nie w ten sposób robi się interesy.

PS. Tylko się nie spinaj, ten temat i tak będzie przeniesiony do kosza/archiwum.
Odpowiedz
(01-08-2013, 23:00)nozownik0 napisał(a):  To była ironia. Za takie rzeczy płaci się spore pieniądze a Ty napisałeś niemal żądanie... "Prace wysyłajcie na adres..." To nie CV człowieku. Wątpię aby też ktokolwiek z forumowiczów zrobił Ci za friko Intro (jak to często nowi piszą) aby poćwiczyć umiejętności... Sony Vegas nie chce Ci się zainstalować powiadasz? Nie tędy droga kolego. Nie w ten sposób robi się interesy.

PS. Tylko się nie spinaj, ten temat i tak będzie przeniesiony do kosza/archiwum.

Nikt nie prosił cię o to żebyś to komentował nie chcesz zrobić bez łaski ;)
Odpowiedz
Najgłupsza odpowiedź jaką mogłeś napisać ;).
Odpowiedz
O, FreeQ. Ten FreeQu? :)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
"Tak, ten." ;]
Odpowiedz
Hah! Cóż za offtop przy okazji, ale chyba nikt się nie obrazi bacząc na temat :)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości