NewBlue Titler Pro
Mam SVPRO 12 zainstalowałem dołączony NewBlue Titler Pro i nie mam tam polskich zanaków. Oczywiście próbowałem różnych czcionek,na zwykłym tekście w vegasie jest wszystko ok,używam win8.Czy NewBlue Titler Pro 1.0 czyta polskie znaki?
Odpowiedz
Spróbuj skopiować tekst z notatnika.
Odpowiedz
Dzięki bardzo tak działa.
Odpowiedz
(01-03-2013, 16:20)mateuszszar napisał(a):  Spróbuj skopiować tekst z notatnika.

A macie problemy z otwieraniem NewBlue tape TITLER, mnie wywala SV12 nie wiem dla czego?
Odpowiedz
Ja nie mam problemu. Ale po VP11. VP12 czeka grzecznie na półeczce na swoje lepsze czasy ;)

sprawdziłem na VP12. Otwiera się normalnie. Można edytować napis itd. Więc przypuszczam, że wszystko OK.
Jedyne co zauważyłem, to jest aktualizacja do NewBlue Titler Pro, który dostaliśmy przy zakupie VP12.
Po ściągnięciu i zainstalowaniu, okazuje się, że to nie jest wersja "for vegas", więc nie zainstalujemy sobie bez zakupu nowego klucza. Musiałem więc wrócić do tej wersji, do której dostałem klucz.
Odpowiedz
Aktualizacja sama dopominała się upgrade'u a potem okazało się, że nie jest dedykowana do tej wersji, która to sama się o nią prosiła?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(01-07-2013, 19:27)Bunch napisał(a):  Aktualizacja sama dopominała się upgrade'u a potem okazało się, że nie jest dedykowana do tej wersji, która to sama się o nią prosiła?
No niestety wiem o tej aktualizacji i ją odinstalowałem do wczoraj newblu działało w miarę ok ale teraz jak tylko chcę to otworzyć wywala mi vegasa normalnie mam dosysć zamiast montować materiał siedzę na forum i szukam rozwiązań miałem starszą stację i były problemy teraz mam nową wszystko czyściutki i aktualne i lipa szooook!!!!
Odpowiedz
Wchodząc w właściwości pluginu, w zakładkę "upgrade", widoczna jest nowa wersja. Więc ściągasz, uruchamiasz, odinstalowana zostaje poprzednia wcześniejsza wersja, po czym, po uruchomieniu, jesteś pytany o klucz. Tyle, że w przypadku tej wersji, którą dokładali do SV12, klucz po pierwsze ma inną postać, a po drugie, wpisuje się go podczas instalacji. Tutaj nie masz możliwości wpisania tego klucza. Zostaje Ci jedynie zakup nowego, albo testowanie trial... ;)
Ja wróciłem do poprzedniej wersji.
Odpowiedz
(01-07-2013, 19:35)mateuszszar napisał(a):  Wchodząc w właściwości pluginu, w zakładkę "upgrade", widoczna jest nowa wersja. Więc ściągasz, uruchamiasz, odinstalowana zostaje poprzednia wcześniejsza wersja, po czym, po uruchomieniu, jesteś pytany o klucz. Tyle, że w przypadku tej wersji, którą dokładali do SV12, klucz po pierwsze ma inną postać, a po drugie, wpisuje się go podczas instalacji. Tutaj nie masz możliwości wpisania tego klucza. Zostaje Ci jedynie zakup nowego, albo testowanie trial... ;)
Ja wróciłem do poprzedniej wersji.

Wiem wiem tak zrobiłem jak ty myślałem że to jakaś aktualizacja ale wiadomo to jest płatne, więc ją odinstalowałem i mam te co są dołączone oryginalnie do 12 było ok dwa dni, i nagle się sypie aż strach pomyśleć jak dojdę do renderu błaaaaa.Najdziwniejsze w vegasie jest to że on żyje własnym życiem wczoraj było ok a dziś kupa,ale przed chwilą znowu sie otwiera i można pisać ciekawe jak długo.Co by nie było miałem 10 była licha ale 12 to już daje po zaworach,ciekawe kiedy dadzą jakąś aktualizację
Odpowiedz
Wiesz co Ci powiem?
Na próbę właśnie ściągnąłem jeszcze raz tę aktualizację (tzn całą nową wersję, ale jedynki, a nie Titler 2.0).
Zainstalowałem, podałem imię, mail itd., połączył się z serwerem. Zainstalowałem TYLKO OFX x64. Oczywiście, w MODERN pojawiły się ikonki: "Menage Activation" oraz "NewBlue Titler Pro Test Host".
Jak odpalę pierwszy - nie mogę wpisać klucza, bo wiadomo, ma być w innej postaci, niż ten dodawany do Vegasa.
Jak odpalę NBTPTestHost, to otwiera się okno, i w zakładce "help" widać, że jest nieaktywowany.

Ale jak włączę Vegasa (VP11, VP12), i dodam titler, to śmiga bez znaku wodnego, a w zakładce "help" nie ma aktywacji. Dodatkowo, klikając na update, łączy się z serwerem i dostaję info zwrotne, że mam aktualną wersję. Czyli chyba tak ma być. Instaluj nowszego, ale tylko OFX. :)
Odpowiedz