Renderowanie :(
Witam, mam problem z renderowaniem mianowicie taki: Na takich ustawieniach jak poniżej i wybraniu np. 1 sekundy filmu chcąc go zrenderować wychodzą 2 godzinowe przewidywanie renderowania a liczba procent cały czas 0% (czekałem 10min...)
takie ustawienia projektu...
[Obrazek: 28ix4z4.png]
renderowania...
[Obrazek: 243p3kp.png]

Prawdopodobnie to jakaś głupota ale niestety stawia mnie w kropce ponieważ niemoge nic zrobić a film składałem sporo czasu...
Z góry dzieki za odpowiedzi : )
Odpowiedz
Skoro w ustawieniach projektu masz "Progressive Scan", znaczy bez przeplotu, to po co ustawiasz Deinterlace Method? To po pierwsze, po drugie zmień "Full Resolution Rendering Quality" na "Good", a Pixel Format na 8bit. Mam wrażenie, że nie za bardzo wiesz, co poustawiałeś w tym projekcie :) Korzystaj z funkcji "Match Media Settings" żeby automatycznie dopasować ustawienia projektu pod plik wejściowy (no chyba, że jest ich kilka i mają różne właściwości, wtedy jest trochę kombinowania). Spróbuj poustawiać w ten sposób i napisz, czy pomogło.

PS. Czy w ogóle jest sens ustawiania Pixel Format inny niż 8bit (jeśli pliki wejściowe domyślnie taki mają)? Z tego co na razie zauważyłem, to do podobnych efektów można dojść używając kilku vegasowskich efektów.
Odpowiedz
Dzięki za próbe pomocy lecz nic nie pomogło cofnołem się do wcześniejszego zapisu poświęciłem klika dni i strzyłem to samo jeszcze raz :/ Szkoda ze te same ustawienia itd.. i dziala :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości