Glitche w obrazie po renderingu
Witam mam oto taki problem. Po przerenderowaniu filmu w sony vegas pro 11 od czasu do czasu pojawiaja sie błedy w obrazie w postaci kwadracikow ( jakby obraz byl zbudowany z pixeli ala minecraft ) Dodam ze filkmi nagrany jest idealny dopieor po renderingu pojawiaja sie te bledy. Trwa to moze z 2 - 3 sekundyt i obraz wraca do normy . Potrafi zrobic tak pare razy na jeden film . Ktos wie czym moze to bys spowodowane ? Kompa mam mocnego wiec raczej nie tu problem ( i5 3.3 / 8gb ram /500gb hd / radek hd4850 1gb )

Link do pokazania problemu blad od 46-50 sec , pozniej wyskakuje jeszcze pare razy.

36-39

Odpowiedz
Do jakiego formatu renderujesz? Wygląda to na problem z kodekiem wideo.
Odpowiedz
podaj również parametry renderingu.
Odpowiedz
Codec Windows Media Video 9 . O sorki zapomianelm dodac ( zrobilem screnshoty zeby bie zabraklo zadnego info ) :) Probowalem 30 fps / 25 nic nie pomoglo nie wiem co tu zmienic :(
http://img823.imageshack.us/img823/8500/53203850.jpg
Odpowiedz
Możesz spróbować zmniejszyć "seconds per keyframe" z 5 do 1, ale to raczej skróci czas pojawiania się artefaktów. FPS-y nic tu nie dadzą, już większe szanse są jak zwiększysz bitrate.
Odpowiedz
Wszedłem na forum, żeby o tym napisać... I widzę identyczny problem :). Mam tak samo, po renderingu są takie kilkusekundowe kasze na filmie. Komputer również mocny, Sony Vegas 12, bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz
Dzieki sprobuje :)
Odpowiedz
Zapomniałem dodać, jeśli chodzi o mój rendering wygląda to tak:
http://screenshooter.net/8901218/nfrmwwc
Odpowiedz
Ma ktoś pomysł, bo niestety u mnie problem dalej nie rozwiązany...
Odpowiedz
A na pewno to otrzymujesz po renderingu? Sprawdziłeś klip przed wrzuceniem na YT?
Pytam bo wczoraj miałem coś podobnego:

7:30 - przelatuj znak na drodze i jest "błąd kodeka".

Patrzyłem, klip na dysku jest super, to YouTube coś spieprzył

PS
Bardziej wieśniackich ikonek od nie-embedowania nie miałeś pod ręką, Tomislater? -> [Obrazek: amoff.png] Co to w ogóle jest? Skreślona emotikonka namalowana w Paincie?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości