Brzydki
Dobry!
Już po raz drugi - zamiast zakładania wątku o jakimś irytującym problemie z Vegasem - mam niewątpliwą radość zaprezentowania naszego krótkiego metrażu na forum. Tym razem trochę krótszego, coby dać każdemu możliwość obejrzenia bez potrzeby brania poduszki i ustawiania budzika. Enjoy i czekamy na opinie =]

Odpowiedz
Obejrzałem i nie wiem co napisać... O czym był ten film? Co autor miał na myśli?
Odpowiedz
W zasadzie głównym naszym założeniem było pobudzenie widza do interakcji - a dokładniej: zadać jak najwięcej pytań i wysłuchiwać możliwych interpretacji pokazanych obrazków. W związku z czym też nie mogę odpowiedzieć na żadne z zadanych, żeby nie zepsuć zabawy :P

A o opinie się pytam technicznie też. Pierwszy raz miałem okazję własnoręcznie kręcić film lustrzanką cyfrową (zamiast kamery HDV, innej pro/semi-pro albo zwykłych kamer cyfrowych) i pierwszy raz w takich ekstremalnych warunkach (las, -6 st.C, grill i samochód 500m dalej jedynym pobliskim źródłem ciepła praktycznie cały czas od świtu do zmierzchu).
Odpowiedz
Myślę, że na "pobudzenie widza do myślenia" i wysłuchiwanie interpretacji (bo w sumie poza ew. forum czy wpisem na YT to niby jak ma dotrzeć?) to mógł sobie pozwolić C.S.Lewis albo Bunuel...
Jak wróce do domu zobaczę to na TV to ocenię technicznie...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
No dobrze, obejrzałem w spokoju, podoba mi się gra aktorki, przy okazji przyszedł mi do głowy pomysł na film, w którym taboret chce popełnić samobójstwo i wiesza się, wykopując spod siebie człowieka...
Nie wiem co sądzić o całości, oprócz luźnych banalnych skojarzeń typu sen-brat śmierci, życie, traumatyczne przeżycia z dzieciństwa, kłody rzucane pod nogi, chłopcy - wieczne dzieci, niezdolni do założenia rodziny i utrata niewinności , zarazem ucieczka w inny, dorosły świat.
Jakoś to nie moje kino.

Pytanie - co tam zostało na tym pieńku? Najpierw była kiełbasa, potem dwie parówki a na koniec? Obraz jest nieostry, trudno mi zidentyfikować co to jest.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
O, o taki feedback mi chodziło. :P A odpowiadając na poprzedniego posta, zazwyczaj dociera on do nas właśnie wtedy, gdy prezentujemy film na fejsbukach, forach i "w realu". Ostatnie na pieńku jest rozbite jajko, które faktycznie zanadto uciekło z fokusa.
Odpowiedz
Mi się film bardzo podobał. Ma w sobie sens który trzeba odnaleźć. Niektórzy powiedzą że moje zdanie jest mało warte, zrozumiem. Ale jak dla mnie film w skali 10-punktowej dostaje porządną 8. Gratuluję produkcji!
Odpowiedz
No mi tez sie podobal ;] tylko trzeba zrozumiec ;]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości